Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyrazky

Príspevok v téme: vyrazky
teenka

pokusim sa to opisat strucne aby ste nemali vela citania :-)

kamoska ma uz cca mesiac vyrazky na bruchu, svrbia ju ( ma ich iba na jedniom mieste cca 6), teraz sa jej rozsirili aj na pravy bok. Dava si na to tekuty puder (alebo fenistil gel)

vcera sa to iste prejavilo aj u mna na chrbte (nie uplne na chrbte ale tak na boku), svrbia, je ich malo na jednom mieste. Pred chvilou som si podobne vyrazky, ktore vsak nesvrbia objavil aj pri intimnom mieste (ale to neviem ci nie je z toho ze som sa holila a podrazdila pokozku)

Tak a kedze je sobota tak neviem co s tym. Fenistil? alebo starkine bilinky (ktore vacsinou fakt pomozu ae teraz mi chce dat nejaky misi chvost v liehu ci co) tekuty puder nemam. Pondelok planujem ist k doktorke ak to nezmizne.

mam 18 a kiahne som uz mala

teenka

na moju obranu z diktatov mavam jednotky a dvojky :) len teraz som sa velmi ponahlala s pisanim tak som nerozmyslala nad pravopisom (aj ked ten by som mala vediet aj o polnoci co? )

ale venujem sa radsej tym vyrazkam :-)

dala som si na ne ten fenistil. Ne obale je pisane ze okmazite ucinky (ze to prestane hned svrbiet myslim) ale zase som sa raz presvedcila ze nemam verit setkemu co pisu na vyrobkoch pretoze to mam natrete uz minimalne stvrt hodinu a stale svrbia.

tpch

Neviem, co to je "bilina" a "misi", poznam len "bylina" a "mysi", tvoj pravopis je katastrofalny. Kym si nastudujes vybrane slova, tak ti to aj zmizne.
Mimochodom mysi chvost je rebricek.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyrazky - Fórum - ZDRAVIE.sk