Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co na stipance od komarov aby najrychlejsie zmizli?

julkapot

na stipance je dobra sos pomoc hlina, obsahuje latky ktore zmiernuje svrbenie, inak najlepsi je asi novosil gel ako aj ini pisu

Michalides77

Zbavenie štípancov najrýchlejšie jedine takto:

1. hojivý gél na štípance, neuvádzam značku, každý má svoju obľúbenú značku.
2. neškriabať a nešúchať, lebo narušíte kožu a zahrejete, najhoršie čo môže byť.
3. čerstvý štípanec treba chladiť, nezahrievať a nešúchať. Najrýchlejšie zmizne práve vtedy, keď sa ho nijako nedotýkate, Aj keď okolnosti si žiadajú použiť brúsny papier :-D

zaberá aj príroda, viz zdroj: zn.sk

jasmine1

mne na to pomáha či sú to štípance od hocičoho tak gél novosil, schladí prestanú svrbieť a nie sú také červené

Ivka 1

Dievčatá skúste Forever Aloe First, okamžite zaberá na štípance všetkých druhov ,škriabance, popáleniny,opareniny, zle hojace sa rany, je vhodný na liečbu zápalov v ústnej dutine ale aj hrdla, kvapkať do nosa a uší - na bolesť zaberá tiež veľmi rýchlo. Keď som s ním prišla prvýkrát do styku, odmietala som ho - však mám Alpu a iné dovtedy osvedčené prostriedky. Na vyskúšanie som si ho zobrala , len aby som dokázala,že to aj tak nefunguje ... no stal sa opak a už viac ako desať rokov nepoužívam nič iné.

Z.U.Z.K.A

Ahoj,
viem ako viliečiť štipance od komárov. Ja mám až 4 štipance. Na ruke na lakti na nohe 2 a pod bradov 1. A ako na to. Určite vám to pomôže. Na to si dajte alpu a večer si dať na to fenistil gél. A navrhujem kúpiť si biolit do zástrčky. Skusila som ten biolit a ráno som vstala a nemala som žiadne nové štipance okrem tých o ktorých som písala. Je perfektný. Skúsťe to.:-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co na stipance od komarov aby najrychlejsie zmizli? - Fórum - ZDRAVIE.sk