Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strach z otehotnenia

Príspevok v téme: strach z otehotnenia
Lajly

Včera sa mi sníval sen, že čakám bábo a vlastne pravdu povediac mala som z toho veľký strach a chcela som si ho dať zobrať,, lebo si ho v blízkej budúcnosti ani neželám. Nedávno som mala chránený sex, ale vlastne nikdy neviete .... a moje obavy od tej poslednej chvíle sa stále iba naplňajú. Tehotenský test som si ešte nerobila lebo neviem čo by som v danom momentke ak by bol pozitívny urobila. Som mladá a život mám len pred sebou,, nechcem teraz bábätko :-))

mnamka257

ehm, chces od nas vediet, aby sme ti povedali na com si? po prve to nedokazeme a po druhe, to by ti nesposobilo sok ako test? co vlastne chces?

bella12

...keď nechceš bábätko, tak nemaj pohlavný styk! Lebo len tak môžeš k dieťaťu prísť. Stojí ti ten sex za tie stresy?

blondula

pri chranenom sexe sa deticky nerodia :DDD ..... ja predtym nez som zistila ze tehotna som,som vsade len tehotne videla,v telke temy o tehotenstve,tehotne celebrity (vtedy som bola v Spanielsku) az mi to liezlo na nervy :DDD po nejakych 2 mesiacoch som zistila,ze som v tom :DDD dokonca sa mi snival aj sen,kde bol malicky chlapcek,videla som ho aj s inym chlapcekom tmavovlasym je to presne moj blondavy brckavy krpec :DDD a ten druhy je chlapcek od susedov,si adoptovali o 2 mesiace starsie mimino ako je moje.takze sranda :DDD .... ale v tvojom pripade sa bat nemusis!!!

jankaaaaaaaaa

ja mavam sen ze som tehotna tak raz do tyzdna a vobec nestresujem. ked si mala chraneny sex, tak nestresuj ani ty

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strach z otehotnenia - Fórum - ZDRAVIE.sk