Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam mu verit?

Príspevok v téme: mam mu verit?
jankaaaaaaaaa

mam priatela, sme spolu necely rok.. je to super vztah, vychadzame spolu super, nehadame sa, rozumieme si....
ale .. predomnou mal dlhodoby niekolkorocny vztah a raz soms a dozvedela ze svoju priatelku podviedol (mali vtedy asi rok vztah na dialku a stretavali sa tak raz za dva tyzdne) ...
ja mam stale take podozrenie ci mu mozem verit? aj ked si myslim ze ak niekto podvedie partnera tak je to asi preto ze sa vyskytol nejaky problem vo vztahu no a my ziadne problemy nemame, nema nato dovod aby ma podviedol.. ja som nikdy dlhsi vztah ako jeden rok nemala.. moj priatel odchadza do zahranicia onedlho a potom mam prist za nim aj ja, ale budem vkuse nato mysliet ci ma nepodviedol ked dokazal podviest svoju byvalu s ktorou bol vtedy asi dva alebo tri roky.. neviem. vzdy ked mu poviem nieco podozrievave v tom zmysle, ked ide niekam bezo mna do mesta, tak len prevrati ocami a povie ze to mi nikdy nespravi atd..

jajka001_

takze vies ze je schopny klamat. a to ta trapi. na druhej strane, vo vztahoch to byva vselijak, niekedy je lepsie, ked sa to ten druhy nedozvie, hlavne ak o nic vazne neslo, skrat sa moze stat kazdemu ale ak by jej to povedal, maju po vztahu, lebo ona by to neprehltla, nemusela by to pochopit ani po vysvetlovani ze to bol omyl, lebo to boli, a rana ostava.

jankaaaaaaaaa

tak jasne ze ho musela zaujat a pod. ale pisem ze sa to stalo len jeden vecer .. a s tou stalou priatelkou este chodil nadalej nejaky ten rok ci dva. ona o tom nevedela ze sa to stalo

jajka001_

tak sorry ale myslis ze ked sa s nou bozkaval tak ze sa mu nepacila? nepoviem keby to bol suknickar ktory hocikoho pretiahne ale ak sa s nou bozkaval, nieco k nej musel citit.

noaa

je mi uprimne luto zien, ktore su presvedcene o tom ze chlap nemoze s babou len lezat v posteli a nemat s nou sex... nie vsetci su taki

bingham

no neviem neviem....ked uz raz niekto "podviedol"...tak sa to s nim vezie :D...ale jasne nemusi to byt pravidlom :)

noaa

neries take somariny :) to ze niekto podvedie raz, neznamena ze bude podvadzat cely zivot :/ to je co za klise ?! jasne, su typy celozivotnych suknickarov, ale to je o inom. Kup si EVU, teraz je tam presne o tomto tu clanok ze "podviedol raz, podvedie aj mna?" ...

jankaaaaaaaaa

jajka: ale on sa nezalubil do inej. joj zeny ja neviem ci som sa ja zle vyjadrila laebo vy zle citate lebo vobec nechapete o co ide :D
proste mal dlhorocny vztah s priatelkou ktoru podviedol raz jednu noc (stravil noc s inou zenou ale nesexoval s nou).. a teraz sa pytam, ze ked muz raz dokaze podviest dlhorocnu partnerku tak sa bojim toho ci nepodvedie aj mna, ked uz to raz spravil.

jajka001_

janka, bez ohladu na to ci spolu spali alebo nie, bol medzi nimi nejaky intimnejsi vztah. to sa stava. nikto ti neda zaruku ze sa nezalubi do inej. s tym treba zit a vyrovnat sa s tym. teraz lubi teba tak sa nezaoberaj minulostou. okrem toho, to co sa stalo bolo medzi nim, ňou a ňou. ty s tym nemas nic spolocne. nevies ako to bolo ani preco sa to stalo. asi to medzi nimi moc neklapalo ked sa zalubil do inej.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam mu verit? - Fórum - ZDRAVIE.sk