Vsetci maju len depresiu!

Príspevok v téme: Vsetci maju len depresiu!
markiiza

Ach booooze uz ma to naozaj nebavi kazdy tu ma len depresiu.Ludia viete co je to vlastne depresia?Milujem ked tu pisete ze mam depresiu pretoze som tucna,som sama nemam ziadnych priatelov,som skareda,som neverna,spavam so zenatym chlapom a bla bla bla...Chcem umriet nebavi ma takyto zivot.Tieto dristy citat uz mi je nagrcanie viete vy vlastne ze co je to ozajstne trapenie?Mozete zem bozkavat ze ste zdravi ze nemate ziadny hendikep.Potom by ste len vedeli ze co je to depresia a ze ma nebavi zivot.Vidite,pocujete,viete chodit,nemate bolesti?Tak za toto vsetko dakujte.Najlepsie je ze ked tu vznikne tema v ktorej sa jedna o banalitu tak hnet sa kazdy zapaja ale ked tu niekto naozaj caka o radu a pomoc co sa tyka zdravia tak tema pomaly nema ani 3 prispevky.Som matka postihnuteho dietata a nikto nam uz nepomoze.Teraz to tu nejdem rozoberat ani necakam lutost pretoze ta nam uz aj tak nepomoze musim sa snazit aby som bola silna a nedala na javo ze som na pokraji zrutenia a najma tej neskutocnej bezmocnosti.Chcem len napisat ze najdolezitejsie je zdravie a nie veci kde ma kto opustil ....Priatel pride novy ale to zdravie sa vam vo vacsine pripadou uz nikdy nevrati.Vsetci kt.su hendikepovani maju nalomene zdravie by si vazili plnohodnotny zivot a nie ako vy co sa tu rozlievate nad sprostostami ze ci mam celulitidu alebo nie....Tak to je asi vsetko aj ked by som vedela pisat az do nekonecna co ma vsetko tazi.Ak mate pripomienky kludne piste ak si myslite ze ste stale na tom horsie ako iny tiez kludne napiste ak ma chcete pourazat tiez mozete.

squash

z tvojho pohladu mas pravdu ale tvoj pohlad je dost obmedzeny. zdravie nie je len fyzicke ale aj psychicke. depresia je psychicka choroba, ktoru je casto krat tazsie vyliecit ako fyzicke choroby. depresiu moze spustit cokolvek co clovek subjektivne vnima ako negativne a nedokaze sa s tym zmierit a ani pocas dlhsieho obdobia

majulinka

je mi luto, ze mas chore dieta a suhlasim, mas pravdu, trapia nas malicherne veci. tiez sa liecim stale, a v podstate ked si to tak vezmem, vsetky moje depresie vyplyvali a stale vyplyvaju z totalnych malichernosti. nemam ziaden fyzicky hendikep, hovoria ze som pekna, mam super rodinu, priatela, skvelych spoluziakov, kamaratky, v skole sa mi dari ale tak isto to bolo pred par rokmi ked som zacala chodit k psychiatrom, pretoze aj tak sa naslo nieco, co bolo pre mna horsie, a vobec mi nepomohlo ani ked som si zacala hovorit, predstavovat, ze ovela horsie by bolo, keby som bola slepa, hlucha, fyzicky tyrana, mala smrtelnu chorobu a keby to a to a to. ten moj malicherny problem som aj tak nepremohla, aby mi bolo psychicky lepsie. a z takej malichernosti mi vysla este horsia diagnoza ako depresia, a mam to doteraz a hanbim sa ze som kedy vobec zacala nad tymi malichernostami rozmyslat, lebo by som si mozno usetrila pat rokov bratia samych oblbovakov,(ktovie jak som si donicila organizmus z tolkych psycholiekov), pribrala 20kg, mohla som prave tento rok skoncit vs, ale vdaka tym malichernostiam, ma cakaju este 3 roky skoly, hoci som to uz mohla mat za sebou.vsetko kvoli banalnemu problemu, ktory bol na zaciatku. teraz uz viem lepsie zvladat banalne problemy, ale poviem ti, aj tak sa obcas najde nejaka blbost a tak ma to zdepce a aj keby neviem kto mi co hovoril o tom, ze co vsetko mam, ze co si mam vazit, ze ludia trpia ovela viac a co ja viem co este, v tej chvili mi to vela nehovori.
este mi napadlo, vtedy este pred rokmi,ked mi bolo najhorsie,a bola som v tych depkach, a chcela som aby som sa uvedomila, tak ako ty pises, ze moze to byt aj horsie, hladala som na nete naschval nejake videa, kde by som sa pozrela, ze ake existuju tazke fyzicke diagnozy, ludi, ktorych zivot vlastne ani neni zivot, alebo som si pozerala nejake videa o zivote v koncentracnych taboroch alebo o 2sv.voje alebo proste naschval som hladala nieco fakt ze hrozne, co by ma donutilo zamysliet sa nad tym, ze v podstate mam skvely zivot. a vies co? nepomohlo to a aj tak bol pre mna zivot o nicom a myslela som na najhorsie.

kafe

markiiza, ja si myslím, že nemáš pravdu. Šťastný môže byť človek, ktorý má v rovnováhe tieto 3 veci - vzťahy (hlavne vzťah sám so sebou), zdravie a peniaze. Ak jedna vec chýba, je ti to zdravie úplne na prd, keď nemáš čo do úst, alebo si sama a ubíja ťa to. Ľudia, čo sa trápia kvôli blbostiam si nie sú istí sami sebou, nevedia sa prijať takí akí sú, nasilu sa tisnú do formy, ktorá im vôbec nesedí a nevedia byť originálom. Keby si mala zdravé dieťa a ono by sa trápilo kvôli hmotnosti, lebo sa mu posmievajú, tak to že je zdravé, by mu bolo úplne fuk. Teba, ako matku, by zdravé ale zdeptané dieťa tiež asi veľmi netešilo. Ale možno sa mýlim.
Tiež nerozumiem tomuto: PREČO tie banality čítaš? Veď mnoho tém je jasných už z názvu, prečo si nevieš vybrať to, čo ťa zaujíma? To je nejaká povinnosť čítať tu všetko či čo?

BECMOCNA

Ja ta uplne viem pochopit neviem preco si ludia myslia ze hnet musia lutovat ked ma niekto problem.Asi je to taky zvik alebo slusnost ale my to naozaj nepotrebujeme a nepiseme tu preto aby nas cely svet teraz lutoval.Tiez sa mi narodilo dietatko slepe (NECHCEM LUTOST AJ TAK NAM TO NEPOMOZE)len chcem objasnit nas problem.Pisala som tu tiez na toto forum ze ci ma niekto podobny problem alebo ci by mi niekto mohol pomoct ako dalej s malickou a tak dalej ja viem ze tu na forum nechodia ludia skoleni aby mi tu pomohli ani necakam zazraky ale aspon dake mile slovo alebo aspon snahu pomoct.V mojej teme padol len jediny prispevok ale aj za ten velmi pekne dakujem danej osobe.Inak nikoho tato tema but nezaujimala alebo nevedeli pomoct alebo nemaju takyto problem ano vsetko chapem.Len posielat nas hladat si ine forum pre postihnutych to naozaj nieje nutne.Aj kd markize uz mozno pukli nervy viem o com pisala.A tiez si myslim ze neutocila na nikoho len chcela podotknut aby ste si vazili to co mate ZDRAVIE.

bingham

ale naozaj je pravda...ze vela ludi...tu ani nema depresiu...len sa potrebuju vyrozpravat..."tie ich tragicke pribehy":DD...a potom ked to cita takyto clovek ako markiza...tak ju z toho moze drbnut...

onn

kazdemu dobremu cloveku prajem uprimne len vsetko dobre aj vam aj tym co maju depresiu .. slabsia silnejsia to je jedno ...treba rozlisit prirodzeny smutok a chorobny smutok-

kpl

Ja to radsej nebudem komentovat.

Hlavne sem uz nechodievaj, nech nemas nervy. Drzim palce a prajem ti, aby si raz bola zas v zivote stastna.

talentmania

Tak ako ty si vytocena tak aj ona je vytocena z ostatnych tem.Ty tiez ked nechces citat tuto temu tak ju ani necitaj zbytocne sa tu tiez nadrapujes CARIE tiez si najdi ine forum ked ta aj taketo temy vedia vytocit.Pises tu o nej a sama si taka ista a sama tak isto reagujes ako ona.A tiez nevies aka je matka nemas ani tusenie ako sa musi pretvarovat aby nedala na javo svoj zial.Ja tiez to neviem