Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Prirodovedecka fakulta UPJS odbor biola - chemia

Heatherka

biola je uplna pohoda, nic tazke. chemia, je troska tazsia, ale ak sa budes ucit na cvika zvladnes to. a matika je strasiak ale skuska nic strasne :) ani zapocty nie su az take hrozne.ked si mala metu medinu, toto nebude urcite pre teba problem :)

Jaja18

jankkaa ty tam chodis?ja som povodne chcela ist na medinu , ale nevzali ma.
Na gympli som mala ciste jednotky sem tam nejaka dvojecka.Ja sa hlavne matiky bojim

jankaaaaaaaaa

dolezite je neflakat skolu a chodit na cvika a prednasky, lebo to sedenie v skole a pisanie poznamok ti da velmi vela a potom na zapocet a na skusku sa uz nebudes musiet tak velmi ucit. vsetko sa ti to pripomenie z prednasok a cviceni ked sa budes pripravovat

jankaaaaaaaaa

caka ta drina, ale ked ta to bavi, tak chod do toho a neboj sa. ked si nemala problem na gympli tak ked sa navyske budes snazit a nebudes flakat tak to zvladnes. a nebud deprimovana z toho ak nespravis na zaciatku nejaku skusku, pojdes na opravny a spravis ju druhy krat..

muchacc

Je to narocna skola. Nemal som tvoj odbor, ale bol som v styku aj s ludmi z toho odboru.
Profaci su tam hlavne ludia. Su narocni na studenta, ale pristupuju k nim ako rovny k rovnemu. (co sa na inych skolach plnych nafukanych neuplatnenych teoretikov nestava).

Podla mna dobra volba. Musis zamakat, ale ked budes koncit, bude ti za tym vsetkym luto.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prirodovedecka fakulta UPJS odbor biola - chemia - Fórum - ZDRAVIE.sk