Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

posilovna iba pre baby...

peťa

caute lulia! nevie tu niekto poradit niaku dobru posilu staci niaku malu hlevne nech tam neni vela ludi....dakujeeeem =)

lindusa

janushka,dakujem moooc :o),uz si to aj idem pohladat kde to je:).Ink uz som viacmenej bola rozhodnuta ist do zmiesanej :o)

janushka

jasne, v petrzke na gercenovej 27 je fit centrum len pre zeny, vola sa to h-fit,maju aj stranku na nete. priestory su sice dost stiesnene, ale neboj, nechodia tam ziadne pipenky s idealnymi postavami.

jacquelin

no ani ja este nevidela v posilke ani peknu a royhodne ani sexy holku. chodim do posilky kam chodia sami mafiani a im podobni... takze ked tam prisla prvy krat ja, 162 cm "vysoka" a 44 kilova holka tes cumeli na mna jak na zazrak a ten chalanisko co tam predava to vstupne mi nechcel asi desat minut verit ze ja fakt tam cem ist.. faux pas?? no a teras je to fain.. sa us v celku poyname a bawime spolu..

lenka22

ja som chodila tiez do posilky kde boli aj chlapi a baby, a poviem ti ze ani jeden tam na mna necumel, a baby tam boli take, ze od modeliek mali riadne daleko... Potom som nasla posilku do ktorej takmer nik nechodi, a bola tam nuda, prestala som tam chodit a vratila som sa do tej preplnenej, je to lepsi pocit ked sa okolo teba motaju ludia ktori tiez potrebuju schudnut a spevnit.
Oni sa zaoberaju sebou, nezaujimaju ich ini ludia, tak tam chod a v pohode si odcvic co mas a spokojna chod domkov :)))

lindusa

diablik,uz som viac-menej odhodlana:o) ,ale ked si predstavim tie opovrhujuce pohlady pipiek a vysmesny vyraz v tvari chalanov,tak to ubija...no ale dajako sa premozem :o)

diablik

pozri.. ides cvicit kvoli sebe, nie? preco ta zaujimaju ludia, kt. uz mozno nikdy neuvidis? robis pre seba a pre svoje telo super vec, takze nevidim ziadny problem a dovod rozmyslat, ciist alebo nie kvoli niekomu koho ani nepoznam.. nerozmyslaj a utekaj cvicit!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

posilovna iba pre baby... - Fórum - ZDRAVIE.sk