Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné

Príspevok v téme: Akné
adka0416

Mám 15 rokov a už asi od svojich 13 rokov bojujem s akné. Navštevujem aj kožnú, ale nejako to nezaberá. Ak sa to aj zlepší, hneď sa to zhorší a som tam, kde som bola. Už neviem čo mám robiť. Vyskúšala som všelijaké mastičky, vodičky, jeden čas som dokonca brala aj tabletky, ale nič nepomáha. Prosím poraďte.

iba ja

ahoj mal som taky isty problem no ale potom som sa dostal k nejakemu chlapikovy ktory vyraba masticku z marihuany povedal mi ze to predava starym babkam po 5e ze im to pomohlo na boroliozu ci ako sa to vola tak som to vyskusal aj na akne a pomohlo mi to = ) cize ti to odporucam mam to doma a este ti mozem poradit ked som mal take iste problemy tak som zacal chodit do solarka a o tyzden som nemal ziadne akne = )

abelkaaa

urcite ten zinok brat vnutorne 2krat denne ako pise Lucy a eclaran je tiez dobry.ale treba ho pouzivat aspon mesiac a nemiesat s nicim inym /ak bude vysusovat, trosku zhorsi plet musis vydrzat, to prejde/, ak striedas kozmetiku alebo tie vodicky lebo mas pocit ze nezabera tak ozaj nezaberie a sa len horsi plet. treba mat trpezlivost, dlhodobe ucinky sa prejavia aj tak az po mesiaci a treba vydrzat.napr. si umyvat plet len jednym mydlom/emulziou, na noc eclaran a rano lahky kremik a s nicim to nemixovat, nestriedat, ze tyzden-dva nieco pouzivas, nevidis vysledok, tak sup do ineho a tak dokola.

Lucy231

mne pomohlo uživať zinok 2x denne 15 mg asi dva roky akne skoro žiadne nemam možno občas jedna vyraška ale už to neuživam

peter25

Presne, ja som absolvoval liecbu Zinerytom, Duac gelom, Skinorenom, Roaccutanom a pritom mi stacil zazracny pripravok, ktory tu pan Dotko vsade tak strasne propaguje. Stavim sa, ze ho nahodou aj predava :D Adka, skus anitbakterialne mydlo, napr. protex, dost vysusuje, a chod ku koznej. Puberta je v tomto svina, mne to preslo az teraz po roaccutane, len ten ti neodporucam v tomto veku, je to svinstvo a dost som si vytrpel s tym liekom. Skus nejest mastne, neprekysluj si organizmus, napr. prehnanym mnozstvom masa a bacha aj na upchvanie koze umelymi latkami, napr. baby makeup a rozne kremy

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné - Fórum - ZDRAVIE.sk