Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si udržať kučery

Príspevok v téme: Ako si udržať kučery
tsil

Ahojte mám taký problém: keď si umyjem vlasy a nechám ich vyschnúť mám krásnu kučeravú hrivu, no už po prvom prečesaní vlasov hrebeňom sa úplne stratia a vlasy mám doslova huňaté. Vôbec neviem čím to je, nakoľko do vlasov vrážam dosť veľké peniaze. Rozčesávam si ich zo špeciálnym sprejom pri každom jednom umývaní vlasov používam okrem šampónu aj masku a po osušení uterákom si ešte aplikujem balzam. Keby to nerobím tak by som si vlasy asi ani nerozčesala. Len ma mrzí, že efekt je iba krátkodobý. Neviete mi niekto niečo poradiť ako si udržať kučery, aby boli krásne. Vďaka

kate:D:D:D:D

ak ti mozem poradit kucery si neces vobec len hned po umyti a jemne potom sa predklon a nenes na ne silno tuziace tuzidlo a nechaj volne uschnut po uschnuti mozes pouzit spray na lesk vlasov/zvyraznenie kucier a hotovo efekt vydrzi asi tak 3dni. Ja sa takto o vlasy uz dlho staram a su krasne a nezabudaj pouzivat aj olejove masky na vlasy aby boli kucery vlacne a nie suche

tsil

A aký konkrétny krém požívaš? Olej som skúšala ale neviem či zle, len mne z toho ostali moc také zlepené vlasy...jak mokré kura :)

zuzana1223

Ahoj,

Ja mam tiez kucerave, nikdy ich necesem ked su suche, to sa polamu a budu ako hniezdo. Skus ich rozcesat len v sprche. Ja ich rozcesavam po naneseni kondicioneru a vacsinou len prstami. A na vlhke pouzijem krem na kucerave vlasy a olej.

jankaaaaaaaa

ja sa napr. vobec necesem :D a nevidno to. akurat pred umyvani si vlasy rozcesem, inac vobec :D ale to siumyvam vlasy kazdy den

tsil

tužidlá som skúšala, ale tiež nepomohli nakoľko som z nich mala ešte viac vysušené vlasy...jankaaaaaaaaa češem sa primerane nepreháňam to :) ale keby sa nečešem napr. pred spaním ráno vlasy ani nerozčešem. Ale skúsim pohľadať tie mlieka a uvidím

jankaaaaaaaaa

neces si vlasy! zbytocne. a nepouzivaj tolko tych veci ako je maska aj balzam, lebo to vlasy zatazuje a potom sa vyrovnavaju. a skus to penove tuzidlo, alebo mozno sa predavaju aj take male spreje alebo mlieka na vlhke vlasy na udrzanie kucier. zda sa mi ze nivea ma take alebo balea, alebo mozno aj got2be

Deaa

skús si kúpiť taft - tužidlo na kučeravé vlasy, ružová fľaša alebo potom loreal - studio hot curl, taktiež ružová fľaša ale to je na tepelnú úpravu úpravu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si udržať kučery - Fórum - ZDRAVIE.sk