Aké lieky na depresiu?

Príspevok v téme: Aké lieky na depresiu?
katka123456

čaute,

chcem poradiť, čo sa týka voľnopredajných antidepresív .. nie k psychologovi íst nechcem. nechcem ani rady ako zlepsit zivot. chcem len názvy liekov !

som dosť depresívny typ človeka. melancholický negatívny agresívny, všetko vidím čierne, neviem sa tešiť zo života, všade vidím beznádej, sklamanie, som negativista ..

môj deň - zúfalstvo, beznádej, pocity zbytočnosti, smútku, bezmocnosť, nemám ziadnu sebadoveru, plačlivosť, pocity viny.

nie je to tyzdenné ci mesacne obdobie. mám 20 rokov. som takáto asi už od 13 rokov. kazdy den zobúdzam s tym, ze ma nic na tomto svete netesí, a ze zase musím vstavat do tohto sveta.

nepotrebujem rady typu - bez sa von zabavit, najdi si priatelov, rob co ta baví, najdi si konícka, ktorému sa budeš venovat.

chcem názov lieku, ktory mi pomoze, aby som sa cítila dobre, aby mi bolo dobre. aby som netrpela depresívnou naladou.

pre tých, ktorí odpísu. dakujem.

marcelina78

sylwya a beries este ten citalopram? ako dlho trvalo, kym si sa zacala citit lepsie, mala si aj neziaduce ucinky z neho? ja sa liekov velmi bojim, ale obavam sa, ze ked mi je stale tak blbo nevyhnem sa im...po liekoch si sa citila normalne, alebo este to nebolo celkom ono? neoblbovalo ta to?

sylwya

vystaci pojst do svojeho lekara a mu o takych problemoch povedat ja som brala citalopram a mozem povedat ze mi pomohol

zima

lenže, výsledkz sú všetky v poriadku a strach a vzmyšlanie pokračuje. ináč rozpráva a správa sa pokojne, len stále žije s pocitom že je veľmi chorá. velmi dufam, že je liečba pomôže

zima

dajú sa depresie liečiť- dá sa nazvať depresiou aj sttrach z chorobz. nikdz nebola važne chorá. po nejakých vzšetrenia si namyšľa všelijaké chorobz ako je rakovina, aids atd. teray je na liečbe na psychiatrii.

kpl

Akymi sedeniami? U psychiatra ci psychoterapeuta? Poistovna ti vsetko preplati, len musis najst takych lekarov, ktori s nou maju zmluvu. Zavolas tam a opytas sa, ci maju s tou a tou poistovnou zmluvu a ci ta vezmu ;)

Bambulka661

katka objednat,potom prides posadis sa a povies co ta trapi ake mas priznaky ..psychiater ta nebude moc vypocuvat a vrtat sa ti v zivote a preberat tvoj zivot od dectva...skor vypocuje tvoje priznaky terajsie a bude sa pytat ci mas aj fyzicke obtiaze..na to aby ta ktosi vypocuval daval ti sedenia a vrtal sa v zivote a zacal uplne od dectva a zistoval vtebe kde vznikol problem co ho zapricinilo je skor psycholog ten stebou rozprawa...