Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Konecnik - svrbenie

Príspevok v téme: Konecnik - svrbenie
ritulka

ahojte, uz niekolko tyzdnov citim stale svrbenie pri konecniku. Mam to take citlive, neboli ma pri stolici ani nic, ale hrozne ma svrbi to okolie, zvierac.
Vravim bolest ziadna, hemoroidy to potom asi nie su, len to svrdi jak fras. umyvam sa po kazdej stolici, nosim bavlnene nohavicky (nie tanga) a nemala som ani analny sex..
Z coho to mozem mat? da sa nato nieco kupit? nejaka masticka? to svrbenie ma privadza do sialenstva.

Dakujem za rady

ajja...

Liek sa užíva na liečbu infekcie mrľou detskou (enterobióza) u dospelých, detí a mladistvých. Liek môžu užívať aj tehotné a dojčiace ženy.
Su rozne druhy mrli, ci je len mrla detska?

ajja...

www.inzine.sk
Pisu tam:
Ak sa nemýlim, jediné anti-mrlidlo, ktoré vám magistra bez receptu podá, je Pyrvinium. Zlúčeniny v tomto prípravku blokujú určité enzýmy, prepotrebné na látkovú premenu mrlí. Pyrvinium je červené, sladké, husté a dosť nechutné. Chemickým pachom pripomína leštidlo na nábytok. Jednorazová dávka sa podáva po ľahkých raňajkách. Ak ho váš žalúdok okamžite nevypudí, ďalšou kúrou ho potešíte až o niekoľko týždňov. Podrobnosti sa dozviete od vášho lekárnika, vo vašej lekárni, či z vášho letáka pri liečive.
(mna by zaujimalo, ze ked si clovek nie je isty, ci tie mrle ma, hoci zaziva tieto otravne pocity svrbenia, ci mu to liecivo nemoze nejak ublizit, ked si ho da. Ked s tym mam ist k doktorke, tak k vsoebecnej alebo ku gynekologicke?)

whee_ee

Pozri si na webe o mrliach, poštuduj, a uvidíš, či ti niečo z toho sedí. Alebo skús navštíviť lekárku.

ritulka

praveze nie len v noci, tak priebezne cez den..a najhorssie je ak si to rozskrabem. No tie mrle neviem ako by osm mala spozorovat..

a tie chlpky to urcite nie su..toto je iny pocit svrbenia..

whee_ee

Svrbí to najviac v noci, resp. ak si v pokoji? Nespozorovala si, že by to mohli byť mrle? Poprípade, ak sa holíš aj pri konečníku, tak vyrastajúce chĺpky ťa môžu svrbieť.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Konecnik - svrbenie - Fórum - ZDRAVIE.sk