Angina+zapal stredneho ucha

Príspevok v téme: Angina+zapal stredneho ucha
Peterr

Zdravim, pred 4 dňami ma začalo bolieť hrdlo, mal som ťažkosti pri prehĺtaní a teplotu asi 38 až 38,5...klasická angína už som ju prekonal viac krát. U doktora som nebol len som to vyležal pil čaje atď, až som sa v noci zobudil na strašnú bolesť ucha, tak som si dal ibalgin po ktorom to prešlo. Prešiel jedeň deň a ucho ma vobec nebolí, ale mam v ňom stále akoby zaľahnuté a s píska mi v ňom ked som v tichšom prostredí. Mám ísť na ORL, alebo ten stav prejde ?

Ivett16

Ja som mala presne to co ty, najskor angina a v noci ma zacalo beliet ucho, dala som ibalgin a rano ma nebolelo ale mala som v nom zalahnute a nepocula som dobre nan. Na 100 % treba ist k usnemu...

Nika2189

Ja tiez mavam vela angin, ale z mojich skusenosti je velmi zle ju len vylezat, angina totiz nemusi udriet len na hrdlo, ale takisto na cokolvek ine, takze ak angina tak jednoznacne k lekarovi, to s uchom mas pravdepodobne zapal stredneho ucha, aj to mavam popri anginach, ak je to len na zaciatku tak mne niekedy pomozu normalne kvapky do usi.

sad20

Ak sa to nezhorsi tak nemusiš ist kf mas caste anginy kup si v lekarni nieco na dezinfekciu mandli dobry je jox ked uz zacnes citit bokest nastriekaj na mandle