Akne

Vaso1984

Ja osobne ked som mal akne, chodil som ku koznej. Mne osobne zaberal erifluid. Je to roztok erytromycinu a cisteho etanolu. Netreba to natierat ako pletovu vodu, ale len vatovymi tycinkami, na miesta ktore su najviac postihnute akne. Dalej mi moja kozna odporucila pocas celeho roka chodit do solaria. Mne osobne to pomahalo. Netvrdim aby tam clovek kysol cele dni, ale dva-tri krat do mesiaca po 10 minut si nemyslim, ze niekomu ublizi. V letnych mesiacoch je idealne vyjst na slnko, samozrejme nie na prave poludnie a netreba zabudat na vhodny ochranny faktor. Lepsie aj ked drahsie su podla mna z lekarne ako z obchodu, ale to uz musi clovek vediet sam......................................V pripade zien je vhodne poradit sas lekarom o uzivani lieku ROACCUTANE ci ako sa to pise sucasne spolu s antikoncepciou. Je vhodne sa spytat na vedlajsie ucinky, a uvedomit si ci zena nie je alergicka na niektoru zo zloziek lieku, alebo ci nema ine zdravotne problemy srdce, pecen, oblicky...

dawn

ahoj. Moja rada znie chod ku koznej. Ona ta vysetri mozno si sa nakazila Helicobacterom pylori. Spraví ti krvné testy. Ak nie aspoň ti niečo na to dá. A z kozmetikymi najviac pomáha Alverde kozmetika červená rada.

mominko

zdravím

na akné je super vazelína Materina dúška, ale len zn. Dr. Egrt

Sá si môžeš pozrieť bližšie na www stránkach a tam si aj objednať:

dregrt.net a do kolónky voucher (kód) napíšte: 54633363
alebo
-odkaz odstránený-