Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám isť na chirurgiu ?

Príspevok v téme: Mám isť na chirurgiu ?
Kingsamik

Ja by som sa chcel opýtať či mám isť an chirurgiu keď sa mi na nohe na spodnej strane prsta na nohe zodrala koža a nevydenzifikoval som to !! Ide mi z toho také ako voda !! Ževraj to je hnis. A mama mi hovorí že asi pojdeme na chirurgiu ! Je to nutné ? Pretože ja by som si to dal len prečistiť z alpou alebo z niečim takým. Ale ten "hnis" som mal aj keď som mal pri kolene reznú ranu asi 5 stehov ! A tiež mi s toho išla taká voda a bolo to v poriadku !A ešte že na tom prste mám take jak biele do hneda ! Som si zo začiatku myslel že to je kosť ale mama hovori že je to hnis !! Prosim vás poradte mi čo s tým !!

Kingsamik

NO ja som si to vydezifikoval z alpou a mma to už aj vyschnute robi sa mi tam chcrasta !! A kosť mi nevidno to bola iba rana !!

system

sam by si mal vediet aka je rana hlboka, bud sa ti to zrastie alebo by si to mal ist zasit ak ti vidno kost tak asi by sa to malo zasit nie ? a ak si to nevydezinfikujes tak sa necuduj ze ti tam bude hnisat. si to nejak vydenzifikuj v palenke alebo peroxid a previaz nech ti tam nejde spina a prach a pod. aspon takto ked sa nechces nikde trepat do doktora.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám isť na chirurgiu ? - Fórum - ZDRAVIE.sk