Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrbi ma zadok po potrebe

Príspevok v téme: Svrbi ma zadok po potrebe
aliked

Ahojte,mam takyto problem,myslim to naozaj vazne a uz neviem co s tym, Ked sa vyseriem,strasne ma svrbi zadok,aj ked si ho poriadne umyjem,je to tak vzdy ked idem na velku. Hygienu dodrziavam az prilis prisne.... prosim cim to moze byt,ze ma po kazdom vykakani,tak svrbi zadok,niekedy to prestane az po hodinach. Dakujem

Kenblock

Mozu to byt aj hemeroidy, aj ta to boli ci krvaca ? Ale siel by tom k lekarovi, mozu to byt aj nejake polipy ci hovadiny v creve a ked to nechas tak... tak to nebude sranda a zase to moze byt len nieco naco ti daju nejaky krem.

house

kup si imazol krem plus v lekarni ak nemas hlisty tak Ti to pomoze.Vypi rosol z kyslej kapusty na lacno to je na hlisty.Ak nepomoze imazol do dvoch dni tak je to ekzem - na kozne.Ak je okrem svrbenia aj bolest pripadne krv na papieri tak mas hemoroidy kup si mast Faktu .

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.