ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Tabletky na chudnutie

Príspevok v téme: Tabletky na chudnutie
Mirka487
Detaily

Dobrý deň, vedeli by sme mi prosím Vás poradiť účinné tabletky na chudnutie bez receptu za lacný peniaz? , s ktorý mi ste boli aj vy nadovšetko spokojný a ktoré vám skutočne pomohli si znížiť vašu hmotnosť

mam56
Detaily

Treba si zacvičiť párkrát do týždňa po 40 minút a efekt sa dostaví. Najlepšie sú aeróbne cvičenia. Neviem, či by som veril v to, že ma z tučnoty vyseká nejaká tabletka.
Mal som už tú možnosť, ale mal som skôr pocit, že som nimi intoxikovaný než odľahčený (možno len peňaženka).

janka7519
Detaily

ja som brala chili fat burner, chilli spaluje tuk, a u mna zabral na brusny tuk, tak 2-3kg z pupku kde mi najviac vadil :-), 2 tabletky rano po ranajkach, plus zeleny caj tak 2-3 litre denne, ak mate chut na sladke, kupte si oriechy, 3-5 druhov a zobkajte po veceroch, cukor na minimum, ak budete jest na vecer sladke, tak zabudnite :-), radsej si dajte slaninu, DETOX booster od medicum, kludne ho luhujte cely den a mozte zaliat 6-8 krat do kym zacharbi vodu, ale pozor prve zalievanie caju treba vyliat, cim zbavite caj necistot, pijeme az druhe zaliatie, mne jedna varka tak 1 velka lyzica vydrzi od piatku cely vikend a spravim min 10 zaliati...:-)
www.medicum.sk

Mata3456
Detaily

Ahoj :-) Na podporu chudnutia môžem odporučiť bylinnú zmes Weight Balance, ktorá napomáha metabolizmu a tráveniu, konkrétne tak, že pomáha lepšie spracovať potravu, a teda nebudeš musieť toľko jesť a prijímať nadbytočné množstvá potravy, ktoré sa ti potom nevyužité ukladajú do tukov. Mne sa podarilo za pol rok schudnúť 15 kíl, viem, nie je to svetoborne veľa, ale som za to rada ajurshop.sk :-)

TáňaZubajová
Detaily

Celkom dobrý článok je tu chudnutie123.sk
ako si vybrať, ale hlavne prečo nekupovať tabletky cez bazáre a inzeráty. Tabletky sa falšujú ako aj iné drahé značky. Hold je to biznis a tak sa na trhu dnes musíte poobzerať po tom čo je "legálne" a potom tabuľka tabletiek chudnutie123.sk
kde sú teda všetky známe aj menej známe tabletky, potom zakázané, potom rôzne podvody a potom tabletky ktoré sú na predpis aktuálne Mysimba a Xenical. Ku každej recenzia a napísané prečo sú nevhodné. .. Chcete ale ozaj schudnúť? tak začnite sa zdravo stravovať a hýbať, nič iné.

lucka ahlova
Detaily

Ahoj, tak praveze mne oxotrin tabletky krasne zaberaju. ziadne bolesti hlavy a kopec energie. mam sedave zamestnanie a problemy s nadvanou hlavne v oblasti brucha a zadku. Uzivam ich mesiac a vaha ide dolu. zatial som lepsie nemala. dajte si stranku biome.sk

Madonnabth
Detaily

Samozrejme ,že musia existovať aj nejaké lieky ktoré potlačia chuť do jedla či zrýchlene vytrávia jedlo alebo zabraňujúce ukladaniu tuku.Ak chceš tabletky na chudnutie odporúčam také kde sa nachádza orlistát.Ja Som svedkom toho ,že to funguje. :-)

DANA2606
Detaily

OXOTRIM vôbec neodporučam..po jeho užití mi začali trpnuť nohy aj ruky..mala som pocitt že sa mi značne zvýšil tlak..musím podotknúť,že nemám žiadne zdravotné problémy..

Michal22
Detaily

Ak ťa zaujímajú tabletky na chudnutie, ich účinky, či sa to vôbec oplatí a ďalšie informácie, môžeš si pozrieť hodnotenie a prehľad napr. tu:

www.tabletky-na-chudnutie.sk

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.