Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Tabletky na chudnutie

munz

už začínajú reklamy všade na thermacuts, majte rozum, je to taký istý podvod ako bol piperine, tam už napísala kopa ľudí, že im to samozrejme vôbec nepomohlo, takže už aj predajcovia ho prestali na fórach propagovať, lebo už je dlhšie na trhu = už veľa naštvaných ľudí napísalo aký je to šmejd, samozrejme to čaká aj thermacuts, žiadne zdravé tabletky na chudnutie neexistujú

Brko

Ja som si kúpil cez internet tabletky Therma Cuts a to 3 balenia po 23 EUR s tým, že mi zaručovali schudnutie 12 kg za niekoľko týždňov. Je to ale poriadne klamstvo, pretože som neschudol ani kilo. Neodporúčam. Nenaleťte ako ja.

mam56

Treba si zacvičiť párkrát do týždňa po 40 minút a efekt sa dostaví. Najlepšie sú aeróbne cvičenia. Neviem, či by som veril v to, že ma z tučnoty vyseká nejaká tabletka.
Mal som už tú možnosť, ale mal som skôr pocit, že som nimi intoxikovaný než odľahčený (možno len peňaženka).

lucka ahlova

Ahoj, tak praveze mne oxotrin tabletky krasne zaberaju. ziadne bolesti hlavy a kopec energie. mam sedave zamestnanie a problemy s nadvanou hlavne v oblasti brucha a zadku. Uzivam ich mesiac a vaha ide dolu. zatial som lepsie nemala. dajte si stranku biome.sk

Madonnabth

Samozrejme ,že musia existovať aj nejaké lieky ktoré potlačia chuť do jedla či zrýchlene vytrávia jedlo alebo zabraňujúce ukladaniu tuku.Ak chceš tabletky na chudnutie odporúčam také kde sa nachádza orlistát.Ja Som svedkom toho ,že to funguje. :-)

DANA2606

OXOTRIM vôbec neodporučam..po jeho užití mi začali trpnuť nohy aj ruky..mala som pocitt že sa mi značne zvýšil tlak..musím podotknúť,že nemám žiadne zdravotné problémy..

martina.kovac

Ahoj,
ja ti odporúčam túto stránku:
-odkaz odstránený-
nájdeš tam rôzne tab. na chudnutie a ich porovnávanie :-)

Textová Inzercia

SLIM Women od Sensilabu

30-dňový program s výživovými doplnkami, receptami na zdravú diétu a návodom na cvičenia.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.