Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Tabletky na chudnutie

munz

zdraviu neškodné tabletky na chudnutie neexistujú, všetko sú to poľské firmy predávajúce v Číne vyrobené šmejdy. Aj zelená káva, ktorú predávajú na chudnutie ako čisto prírodný produkt, obsahuje zakázanú syntetickú látku sibutramin, ktorá Vám môže poškodiť srdce a bohužiaľ naďalej sa predáva cez internet: spalovace-tukov.com
informácia o nebezpečnom výrobku:
www.svssr.sk

munz

už začínajú reklamy všade na thermacuts, majte rozum, je to taký istý podvod ako bol piperine, tam už napísala kopa ľudí, že im to samozrejme vôbec nepomohlo, takže už aj predajcovia ho prestali na fórach propagovať, lebo už je dlhšie na trhu = už veľa naštvaných ľudí napísalo aký je to šmejd, samozrejme to čaká aj thermacuts, žiadne zdravé tabletky na chudnutie neexistujú

Brko

Ja som si kúpil cez internet tabletky Therma Cuts a to 3 balenia po 23 EUR s tým, že mi zaručovali schudnutie 12 kg za niekoľko týždňov. Je to ale poriadne klamstvo, pretože som neschudol ani kilo. Neodporúčam. Nenaleťte ako ja.

Textová Inzercia

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tabletky na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk