ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Tabletky na chudnutie

Príspevok v téme: Tabletky na chudnutie
Mirka487
Detaily

Dobrý deň, vedeli by sme mi prosím Vás poradiť účinné tabletky na chudnutie bez receptu za lacný peniaz? , s ktorý mi ste boli aj vy nadovšetko spokojný a ktoré vám skutočne pomohli si znížiť vašu hmotnosť

Madonnabth
Detaily

Samozrejme ,že musia existovať aj nejaké lieky ktoré potlačia chuť do jedla či zrýchlene vytrávia jedlo alebo zabraňujúce ukladaniu tuku.Ak chceš tabletky na chudnutie odporúčam také kde sa nachádza orlistát.Ja Som svedkom toho ,že to funguje. :-)

DANA2606
Detaily

OXOTRIM vôbec neodporučam..po jeho užití mi začali trpnuť nohy aj ruky..mala som pocitt že sa mi značne zvýšil tlak..musím podotknúť,že nemám žiadne zdravotné problémy..

anonym_84235
Detaily

Ak ťa zaujímajú tabletky na chudnutie, ich účinky, či sa to vôbec oplatí a ďalšie informácie, môžeš si pozrieť hodnotenie a prehľad napr. tu:

www.tabletky-na-chudnutie.sk

anonym_84235
Detaily

Ak ťa zaujímajú tabletky na chudnutie, ich účinky, či sa to vôbec oplatí a ďalšie informácie, môžeš si pozrieť hodnotenie a prehľad napr. tu:

tabletky-na-chudnutie.sk

anonym_75590
Detaily

nezabúdaj, že žiadne tabletky ťa neochránia pred obezitou. Jediný recept je pravidelný pohyb a strava.

anonym_84091
Detaily

Ahoj,
ja ti odporúčam túto stránku:
-odkaz odstránený-
nájdeš tam rôzne tab. na chudnutie a ich porovnávanie :-)

BPeter
Detaily

Ja ti iba poradím 2 dobré knihy:
Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech
Miro Veselý - Ako som schudol 35 kíl
jedna stojí cca 13 a druhá 14 EUR.
Poviem ti, že za toľko si žiadne tabletky nekúpiš a ak aj hej tak ti nič nepomôžu. Investuj radšej do týchto kníh, prečítaj si ich a snáď zistíš v čom to celé je, a kde môže byť problém.
Ja som ich čítal, a majú niečo do seba a aj som schudol aj som si pár vecí ujasnil. Nejde o to, hltať a brať vážne každé slovo, ale uvedomiť si podstatu.
Ak nevieš, kde ja som knihy kúpil tu:
www.auraknihy.sk - dáš si vyhľadať Miro Veselý, do týždňa máš knihy doma a môžeš študovať :) a zaručujem určite väčší úspech, ako nejaké tabletky, ktorými podporíš akurát tak farmaceutický priemysel a určite majú aj negatívny vplyv na zdravie človeka.
Ak si povieš, že nemáš čas čítať knihu, tak považuj tento príspevok za bezpredmetný a radšej skúšaj doživotne užívať tabletky...
Veľa šťastia.

klea112
Detaily

Schudnúť je veľmi jednoduché. POHYB POHYB POHYB !!! Žiadne tabletky, ani doplnky zdravia nefungujú bez pohybu.. Namiesto chémie si radšej kúp ovocie, zeleninu na trávenie a niečo na detoxikáciu organizmu, trebárs matchu (-odkaz odstránený-) Viac nepotrebuješ!

Textová Inzercia

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Máte vysoký cholesterol?

Ako účinne znižovať hladinu cholesterolu v krvi prirodzenými metódami? Akcia !!! Ku každému baleniu prípravku ARD Cholesterol 48 tbl dostanete + 1 balenie navyše v hodnote 29,38 EUR zadarmo!