Tabletky na chudnutie

Milky

Tabletky na chudnutie existuju. Vynasli ich v Rusku, pre kozmonautov. Brala sa vzdy jedna rano, okolo 5:30 rano. Fakt stacila jedna jedina na cely den.
Malo to iba jednu nevyhodu, vazila 2 kilogramy.
:o)

malaanka

Môžem povedať z vlastnej skúsenosti,že fakt žiadne tabletky ani výživové doplnky nepomôžu.Ja som ich vystriedala niekoľko a výsledný efekt je ten,že som ešte pribrala.

kimimiminQa

na co su vam tabletky skuste sa zamysliet nad stravov aku jete kolko mate pohybu a kolko razy za den si zacvicite .tabletky nie su vsetko tie vam nemuseju zabrat a citajte kolko maju neziaducich ucinkov

Iveta Michael

ajjaja :)

áno...je to tak,no ja občas bývam dlhšie hore a vtedy cítim že mi ešte škvŕka v bruchu:) tak si hodím niečo ľahké a máš pravdu v tom že nevyhnutn echudnúť nepotrebujem ale keby som mala možnosť tak by som chcela mať stále iba 55-57kg ale som veľký labužník a gurmán takže nijaká ani malá diéta nehrozí..ale tebe by osm rada dopriala zhodiť koľko by si len chcela,viem že pre niektorých ľudí je to až únavné sa trápiť s hmotnosťou..:(

niki1510

lacné a účinné? neexistujú.. môžete vyskúšať klasicky chróm (na tlmenie chuti do jedla, hlavne sladkostí, ale funguje len vtedy, ak ho máte v tele nedostatok), podobne je to aj s kelpom, relatívne lacné je aj appettite stop... proti stresu Bkomplex, vápnik ako ďalší doplnok, u ktorého sa preukázalo, že zabraňuje najmä v noci ukladaniu tuku, ale prečo radšej nevymeniť večeru za čistú bielkovinu + zeleninku a máte to isté, ešte sa aj dobre napapáte bez výčitiek svedomia? pomôžte si čajmi (zelený, alebo aj rastlinné preháňadlá ako senna, lietajúca lastovička, hannassaki), kúpte si psyllium, ktoré vám čiastočne zaplní žalúdok (cca 300 g balenie za 3€) a vec je vyriešená.. v prípade, že chcete niečo silnejšie, mám na predaj xl-s medical viazanie kalórií z tukov, 60 tbl. za 17€

ajjaja

Iveta Michael

darkmother pise, ze ist spat s RELATIVNE hladnym bruchom. Tym nebolo myslene nejest po 17 hod. ako to baby robia a ist spat vyhladovela. Ja viem tak, ze jest sa ma najneskor 2 hodiny pred spanim.

Vies, ty si das aj o 23 hod. nieco po zub, ale podla tvojich mier urcite nepotrebujes schudnut. Takze tazko mozme porovnavat tvoje stravovanie s babami co chcu schudnut.
Ja jest aj o 23 hod. tak mam 120 kg.
A to mam tiez pomaly 40 rokov, 167 cm ale 70 kg :( Nuz, niekto ma metabolizmus rychlejsi, niekto pomalsi, niekto spravi minimum a chudne, niekto sa snazi ako blazon a vysledky mizive ...

Iveta Michael

darkmother

tak vonkoncom nie je dobré ísť spať s hladným bruchom...toto žiadny lekár nepodporuje pretože práve toto kazí metabolizmus u žien len sa čudujem kolké tomu veríte..madonamia!

Ja sa vždy trošku najem aj hodku pred spaním /cca 23.hod. /a až potom spokojne spím až do sýta..a mám pri svojich 171cm 59-61 kg hmotnosť a to je myslím vcelku dobrá váha na to že mám pomaly 40....:)

squash

napadlo ma nieco. prekracuj max dennu davku jodu (kup si tabletky prirodneho jodu z morskych rias), objednaj si tabletky z vytazkami zo stitnej zlazy zvierat a prekracuj max dennu davku. potom budes mat hyperfunkciu stitnej zlazy t.j. budes mat zrychleny metabolizmus a budes chudnut. neziaduce ucinky mozu byt potenie, busenie srdca, nervozita a vypadavanie vlasov. ale ked toto nebudes dlho paktikovat tak vlasy ti urcite nevypadaju. jod stoji 3-4 eura a tie vytazky zo stitnej zlazy zvierat cca 20 eur