Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otras mozgu?

Príspevok v téme: otras mozgu?
hanuskaaaaa

Dobry den, chcem sa spytat vcera, moj opity kamos v navale nejakych halucinacii chytil kamaratku za vlasy a hodil ju o zem , pricom jej normalne vytrhol vlasy z koze o priemere 5 cm, tak ze jej tam zostala len hola koza. Dnes ju boli hlava , tocí sa jej, napina ju na vracanie, a tu a tam mlhavo vidí, pritom nevracala,ani nebola v bezvedomí... moze mat lahky otras mozgu?

whee_ee

Nemusí byť ani bezvedomie, ani zvracanie. Okamžite pohotovosť. Úrazy hlavy sú nebezpečné! A toto je 100 percent otras.

hanuskaaaaa

Ona nevie, vobec ako sa to stalo, alebo ci sa aj udrela alebo nieco take, pamata si len predtym co sa stalo,ale ci sa udrela, alebo tak nevedela, ani to ze ma tak vlasy vytrhnute...ako zletela na zem nevie, predtym aj potom si vsetko pamata. Vcera bola spava, o pol piatej rano sa zobudila na nevolnost, no potom opat zaspala, rano hovorila ze je to lepsie, ale napríklad velmi malo zjedla pretoze jej bolo zle od zaludka, ja som si citala priznaky, len prave to ma metie ze ona vobec nevracala ani nebola v bezvedomí

whee_ee

Btw, väčšinou si postihnutý nepamätá samotný úraz, ako je na tom ona? Ale pravidlom to nie je, ja by som navštívila lekára, ostatné príznaky sedia, bezvedomie vôbec nemusí byť. Pozor, lebo to môže mať vážne dôsledky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.