Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Urinoterapia

Príspevok v téme: Urinoterapia
Barbora-Baja

Ahojte , neviem či tu už boli takéto témy alebo nie , ale chcela by som počuť na túto tému vaše názory . Chcela by som to skúsiť. Mám 15 rokov a trpím akné. Už 2 -3 roky chodím pravidelne na kozmetiku a bola som už aj u rôznych kožných lekárov .Vyskúšala som množstvo mastičiek , prírodných kozmetík a podobne . Taktiež čistiace čaje a pod. Občas niečo na chvíľu pomôže , no všetko sa opať vráti .Pred zhruba týždňom som si prečítala článok o urinoterapii . Neskôr som si kúpila i knihu , ktorú mám už prečítanú . Nepôjde sa mi do toho ľahko , no už som rozhodnutá skúsiť to . Pri urinoterapii všade píšu zmenu stravy a výlúčenie rafinovaných a chemických jedál , čo by som rada vedela presnejšie . Nejem žiadne mastné alebo vyprážané jedlá, sladké vody , sladkosti a podobne. Všade je taktiež písané o pôste na dobu od 3 dní až do 4 týždňov a o každodenných klystíroch a podobne , do čoho by som nešla . Jedine ten pôst na pár dní . Chcem sa však spýtať či s tým niekto máte skúsenosti , či je pôst potrebný a podobne . Za názory veľmi pekne ďakujem . Hlúpe poznámky , že som nechutná alebo podobne , si prosím nechajte pre seba .Ďakujem
Príp . sa mi možete ozvať na môj e-mail bajabn@azet.sk

muchacc

Tie odporucania su aj bez urinoterapie dobre.
Ja pridavam:
obmedz v maximalnej miere biele pecivo a mucne jedla.
Z mliecnych vyrobkov len vyrobky ako su jogurt, acidko, kefir (vykvasene).
Vela vlakniny a zarad do jedalnicka - kazde rano ovsene vlocky (kvoli vlaknine a dobrym sacharidom). Ovsaky + acidko + susene ovocie do toho (+mozes pridat dzus na dochutenie).

Dietu - hladovkovu si dopraj raz za tyzden. Vtedy pi vela vody. Pred samotnou dietou si daj cisto zeleninovo/ovocny den. A tiez vela vody.

Skus takto mesiac a vysledky by sa mali dostavit, crevo sa ti vycisti, zacne spravne pracovat a plet sa tiez zlepsi.
Mozes si kupit aj laktobacily pre zlepsenie crevnej funkcie.

Problem akne je 90 % problem stravy. Zvysok su hormony. Mas 15 rokov, teda u teba to akne je normalne, nemusis z toho robit velky stres.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Urinoterapia - Fórum - ZDRAVIE.sk