Ako som sa vyliečila z Anorexie

Príspevok v téme: Ako som sa vyliečila z Anorexie
Erika22

Ahojte baby. Rada by som sa aj ja s Vami podelila o môj príbeh, ktorý má našťastie šťastný koniec :-)
Volám sa Erika a mám 22 rokov. Meriam 182CM a vážim 58kg. Niektorým sa to zdá málo, niektorým veľa ale som zo svojím telom spokojná.. A aby ste mali predstavu muje miery sú 87,59,83. Viem, že trošku nesúmerné, ale vzhľadom k mojej výške je to podla mňa Ok. Ešte pred 3 rokmi som vážila 41kg. Bolo to hrozné, ale ja som si to neuvedomovala. Proste som chcela vyzerať ako twiggy a išla som hlbšie a hlbšie. Pila som 4L denne, užívala adipex a pila colu light + každý deň zjedla 1 mrkvu a 1 jablko.. Lenže to je dlhý príbeh a o tom som tu písať nechcela. Chcem vám napísať ako som sa vyliečila. Sama som príbrala 5kg a našla som si priateľa. O ňom som vždy snívala (Z našej školy) - teraz už tam nechodím, ale bolo to pred 3 rokmi. Spolužiačky ma odhovárali. že aký je hnusný (síce pekný ale iba na jednu noc). Lenže keď som ho spoznala, zistila som, že je to ten najlepší a najmilší človek na svete. Síce si občas zanadával ale teraz už to nerobí :-) Vďaka jeho podpore som pribrala ďalších 7KG a váha mi ukazovala 53 :) Stále mi dodával silu a vravel, že som nádherná. A ja som mu začala veriť, verila som mu, iba jemu. On je síce štíhly ale on sa stravuje normálne. A potom som si našla zálubu, varenie a pečenie. Aj keď mu to nechutilo, tváril sa že je to najlepšie jedlo na svete. :-) A ja som postupne pribrala na 58KG a teraz sa stravujem 5x denne, športujem a jem zdravo. Možno sa Vám zdá že si vymýšlam alebo že je to trápne ale ja som to sem chcela napísať. Baby s PPP zamyslite sa, bola som jedna z Vás ale už niesom. Teraz sa chceme vziať a ja verím, že spolu zostaneme až do konca života. Držím Vám palce a dúfam že Vás stretne také šťastie ako mňa. A zato všetko vďačím iba jemu... Na svete sú aj dobrí ľudia.. Verte, že nestojí vám za to celí život myslieť iba na svoju postavu - on mi hovorí. že som krásna a ja mu verím. Milujem ho

lowerka

tak to gratulujem, super si to zvladla, nech ti to vydrzi... a musis vyzerat uzasne s takou postavou :) ja mam 178 a vazim cca 63 nie som sice tucna, ale mam co so sebou robit ;)