Porucha sluchu - Tebokan

Príspevok v téme: Porucha sluchu - Tebokan
zanna6

Dnes mi zistili poruchu sluchu a predpisali mi vytazok z Ginka TEBOKAN. Mate niekto s tymto doplnkom vyzivy skusenosti? Na nete som citala ze sa nesmie popri nom pit alkohol, ale v pribalovom letaku sa nic take neuvadza. Myslite ze mi moze prilezitosny pohar vina uskodit v kombinacii s tymto liekom??? Mam to brat dlhodobo a neviem si predstavit, ze si nebudem moct ani len pripit :(

Norlinka

Lajos nehnevaj sa ale ziadny psycholpg ci psychiater ta nezbavi tinnitusu. Tinnitus nie je liecitelny da sa lwn potlačiť s tinnitus noiser alebo s nasluchacim aparatom v kt je program tinnitus

Lajos

Skúste navštíviť psychológa/psychiatra - to nie je vtip. Práve títo odborníci umožnia skorigovať prístup k tinnitu.
Neviem Vám povedať, akým spôsobom sa k ním dostanete, či Vás musí na vyšetrenie/ liečbu poslať praktický lekár alebo odborný lekár z ORL.
Veľa šťastia!

mastie

Ing. H. Bláhová tvrdí, že to môžu spôsobovať parazity, liečebná hladovka zmierni ťažkosti, ale v konečnom dôsledku je potrebná APK

Shayleen

Ps: čo ma ešte napadlo v tých časoch som brala tbl Xanidil retardácie čo mne ako tak pomohlo. Či momentálne dostať na predpis neviem to musíš opýtať na orl

Shayleen

Ahoj nemáš začo. Jasne daj vedieť a potom si môžme aj mail vymeniť keby si chcela viacej rád. Rada ti pomôžem kde viem ja už mám toho x za sebou čo sa týka orl. Od detstva som bola VIP v nemocniciach a u orl :D držím ti palce nech to dobre dopadne a budem na teba myslieť. Aj tebe pekný deň a pekný víkend ;)

nestastna :(

DAKUJEM ti velmi pekne shayleen, no ano ja som bola uz na vselijakych koncertoch ale vzdy to po par dnoch to sumenie preslo nie ako teraz :( jooj tak to si ma moc nepotešila ale skusim urobit maximum aby sa to zlepsilo.. dakujem velmi pekne pojdem na to orl a uvidime.. drž mi palce pls..chcela by som aby to bolo co najlepsie ako sa v ramci moznosti da tak uvidime :) odpisem ako to dopadlo :) pekny den :)

Shayleen

Žiaľ bohu na uši neexistuje žiadne špeciálne vyšetrenie či liečba aby si počula tak ako predtým. Okrem audiometria a tbl ktoré rozširujú cievy v ušiach a boli lepšie prekrvené. Keď už máš poruchu tak sa jej už nezbavìš.

Shayleen

Keď si už prekonala zápaly a cítiš že horšie počuješ respektivne že sa ti sluch zhoršuje to S nijakými liekmi či metódami nevràtiš a nedáš do poriadku. Keď je sluch poškodený tak už aj ostane a buď ostane tak ako je abo sa to bude zhoršovať