Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oko - náhla čiastočná slepota? Super!

Príspevok v téme: Oko - náhla čiastočná slepota? Super!
Prispievatel

Zdravím vás, chodím sem na fórum, občas čo viem poradím a asi každý z nás si niekedy povie: Tak toto sa mi nemôže stať. Naozaj? Ja neviem prečo ale dnes ráno ako som sa zobudil, vstal som a asi po pol minute som si uvedomil, že ja vlastne na ľavé oko vidím len čiastočne. Stred oka je mŕtvy, okraje sú v poriadku. Problémom je ten stred oka cez ktorý nevidím nič. Je to taká priesvitná stena alebo ak chcete tak priesvitný závoj. Stretli ste sa stým alebo viete niečo poradiť?
Príčiny ktoré ma napadajú sú dve: Mám SM (sclerosis multiplex) a môže to súvisieť s tou sprostou chorobou.
A možno je to tým, že som asi nemal sedieť pri kompe o neskorých večerných hodinách. Budem otvorený: Ja som síce chodil spať o 2-3 ráno ale spánok som si neskrátil ja som spal do 10-12 odbeda. Len som si ho posunul to je celé. Možno mám oko len unavené (opuchnuté) a ten tlak tlačí na nerv a preto nevidím, možno sa to upraví a možno nie. Ja neviem, každopádne idem doktorovi ale som na vaše názory zvedavý, že či to môže byť tým posunutým spánkom. Ja si myslím, že nie pretože veľa ľudí ťakžo žije. A ja som takto žil asi 5 dní, nie celý život.
Čest

nefinka

mne to vrátili spat uz pocas pobytu v nemocnici.. som mala 17 vtedy a tiež mi povedali, že to bol zápal očného nervu:)

Prispievatel

A po akom čase? Vrátil sa ti počas pobytu v nemocnici alebo po prepustení za pád týždňov či mesiacov?
Ja som mám ževraj nejaký zápal očného nervu ale ešte na to musím brať doma nejaké lieky.

alibi

bezne stracam ciastocne zrak na jedno oko z dovodu migreny..a kamoske sa to stalo nedavno tiez a vraj ju hlava bolela len trosicku ale lekar povedal ze je to z toho.
drzim palce

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oko - náhla čiastočná slepota? Super! - Fórum - ZDRAVIE.sk