Menštruacia a More

Príspevok v téme: Menštruacia a More
leliu76

Takže mám 13r. a idem k moru, práve vtedy to mám dostať. Tampon som vyskúsala 2RAZ a bolo mi zle ale akonáhle som ho vytiahla bolo to fajn. Druhý krát to uz bolo v pohode. ČIže ked som to este nezabudla , viem si ho tam dať ale neviem ako často si ho mám meniť,všade písu , že akonáhle vyjdeš z mora tak za nový ho treba vymeniť, lenže ja tam budem asi tak, že : 10min.vo vode a tak na suchu 10min.. Proste potrebujem vedieť kolko hodín? A mozem ho pouzívať v mori ? (O.B mini)

sdf

ak ti možem poradiť tak byť tebou volim tampony senta protect, su to tampony napustene vazelinou tym padom ti cez neho nepresakuje voda, cize vlastne nemusis namacat koniec tamponu do oleja ako bolo spomenute alebo nemusis ho az tak casto menit ;)

jankaaaaaaaa

to som tiez nepocula :D ale ta morska voda je v podstate dezinfekcna trochu takze aj ked nou tampon nasiakne tak sa nic nestane

leliu76

ale mám pre vás úžasný nápad :D som sa dočítala , že začiatok šnurky namočiť do oleja :) A potom voda nenasiakne :D

jankaaaaaaaa

ta voda niecelkom cista sa ti zdrziava v tele v tampone, tak z thomozu vzniknut infekcie, alebo tito narusi pH v posve , alebo tym ze tampon nasiakne vodou, tak uz nezadrzi tolko krvi co by mal

Laurina22

A co ked nasiakne vodou?Nechapem teraz...ja mam tampon bezne aj v mori aj v bazene,potom sa opalujem,zas idem do mora a vsetko je OK.

jankaaaaaaaa

nepisu to nikde, ale odporuca sa to tak, lebo tamponnasiakne vodou .. ale ked nebudes neviem ako dlho vo vode tak ho men kazde 3-4 hodiny