Koniec s fajčením

Sirene

Ahoj. Prestala som fajcit zo dna na den. Uz nefajcim 5 den. Prvy den chcela moja \"hlava\" cigaretu kazdu sekundu. Tak som si stale v duchu hovorila \"nie\" a zasa \"nie\". Druhy den som dokazala 20 min. na nu naozaj nemysliet. Treti a štvrty uz boli lahsie a dnes som strastne stastna, ze mi ciga naozaj nechyba. Nerozumiem tomu. Skutocne som sa velmi bala, ze to pre mna bude tazke, pretoze som fajcila 8 rokov 20 cigarit denne. Ale nie je to tak. Je to ok. Mozno treba mat len spravny motiv. Byt naozaj presvedceny, že to človek chce.Je to len 5 dni a ja som stastna, lebo viem, že to ide. A za neprefajcene peniazky som si dnes dopriala nieco pekne pre seba. Drzim palce, skutocne sa to da....

Chilli

ja som to dokázala...neverila som tomu,ale nefajčím...už jednoducho nie som závislá.som taká šťastná:)))))))

Chilli

baby ja idem na 3 mesiace do nemocky,tak sa nečudujte,že sa neozývam.práve sa idem baliť.fajčenie som obmedzila a zajtra idem úplne bez cigariet do nového života:)

Chilli

katty...ty ma hneváš:DDD...prečo to všetci dokážu a ja nie?gratulujem ti a nech ti to vydrží čo najdlhšie:)