Koniec s fajčením

majulík

Ja som vydržala 3 roky/a to som fajčila ako turek/ale pred 2 týždnami som mala take zlé obdobie,že som nevydžala vyfajčila 3 balíčky.Ale odvtedy už abst.Treba prestať,čo najskor...

katty19

Ja už 10 deň bez cigarety. Pijem 5 káv denne, kapučína, čaje. Stále dokupujem vonné oleje, krémujem sa, nemožem povedať, že je to zdravé, ale v túto chvíľu jediné možné riešenie pri skoncovaní s hentým zlozvykom.

katty19

No Chilli, hlavne si odpusťme sklesnutú náladu, takto sa do boja nejde. Buď sa ide vyhrať, alebo tam nechoďme. Zajtra ešte nie, daj si týždeň a potom klepni.

lilliana

Da sa s tým seknuť aj zo dna na den. Chuť na cigaretu vynahraď chrumkaním jablčka mrkvy orieškov doporučujem pistacie tym sa nedá odolať, stale ich luskaš a maš zamestnané ruky.
Pri mne prestali fajčiť 2 kolegovia jeden tym tresol zo dňa na deň. Aj tretí je na tej spravnej ceste...:)))

samko r.

Nebojte sa, dokážete to. Keď som to dokázal ja, dokážete aj vy. Bol som náruživý a silný fajčiar. Zubatá mi pohrozila a bolo po fajčení.

Chilli

Brunuska ale ja som sa už tolko krát pokúšala,že neverím tomu,že to vyhrám.Ale zajtra je tiež deň,tak to skúsim.Najťažšie sú prvé dni,potom by som to vydržala.

brunuska

chilli-pokial ides do boja s tym,ze prehras-tak si bud ista,ze prehras. nemysli negativne,nemysli na to,ze zlyhas-jednoducho zlyhat nesmies-nedovol si to a vyhras! drzim vam tu vsetkym palce a prajem vela sily v boji !

Chilli

katty19 ja viem...ty si to vydržala?ja nie...musela som...zajtra to skúsim znova...ale už musím...chcem,ale ja to nedokážem:(