Tehotenstvo

Príspevok v téme: Tehotenstvo
lentilka222

prosim vas mám tkaý problem...už 7 dní mi mešká menštruácia robila som si 2 testy boli však negativne...asi 4 dni predtým ako som mala mať menzes som mala slabší výtok...momentálne sa citim nafuknutá ako pred menzesom, dokonca mam aj pupačiky vyhadzane, stale mam chuť papať...možem byť tehotná?? su toto priznaky??:( mala by som si ešte urobiť test??

Weva

ono ja ked som otehotnela vysiel mi pozitivny test hned v prvy den meskania bez problemov i poobede... pocula som historky o nespolahlivych testoch a podobne, u mna to co mi test ukazal doteraz vzdy sedelo...

Drzim Ti palce, nech to dopadne ako si prajeS Ty. Zatial nestresuj - to este len zhorsis :) Skus este o par dni dalsi, pripadne skor k lekarke neskor...

lentilka222

robila som si ho včera a viem že by som mala rano ale rovila som ich poobede...oba boli negativne....ešte vyčkám ..dufam že fakt si to vsugerovávam...:/

Weva

priznaky co pises nezneju ako pri tehotenstve - a okrem toho vacsinou zeny dlhe tyzdne ziadne priznaky nemaju, takze to si asi skor zo stresu vsugeruvas.

Mne sa stalo podobne - dodnes neviem preco mi meskala menstuacia asi 12 dni, ale testy boli negativne... Skus este trosku pockat, mozno sa ti len nejako rozblbli hormony...

Kedy si si robila tie testy? Ako ktory den meskania a rano, ci pocas dna?

lentilka222

weva ano cyklus mám pravidelný ako hodinky každých 29 dní mam menzes a ted je už 36 den a stale nič..ale citim sa zvlašnte..stale niečo papam..som nafuknuta snažím s anahovarať že ich dostanem.. teraz by som fakt nepotrebovala otehotniet..bojím sa čo ak..

Weva

podla mna (a mojej skusenosti v podobnej situacii) Ti meska kvoli niecomu inemu - nie tehotenstvu.

Cyklus mas pravidelny?