Solárium

Strawberryca

Kaylitta
dakujem za info uz som kludna :) no co uz musim ist zas :D ! som blba boze uplne mi to z hlavy vypadlo az ked som sa sprchovala mi to doplo :/

Kaylitta

Ohladom toho sprchovania, po solariu by si sa nemala sprchovat preto, lebo melanocyty, ktore po ozarovani produkuju a uvolnuju melanin (hnede pigmentove farbivo) sa po kontakte s vodou (pocas sprchvania) uzatvoria... Vysledok je, ze si takmer neopalena, alebo sa opalis len velmi malo... Takze sa nebojte, sprcha po solarku nie je zdraviu skodliva, je to iba kozmeticka vada :) Ja osobne sa sprchujem za po siestich hodinach,aby efekt bol co najvyraznejsi...

Strawberryca

inak chcela som sa ta opytat...ze niekto hovori ze sa po solarku nesmie sprchovat len pred tym jak tam ides...ja som sa sprchovala dnes aj pred aj po...moze sa mi nieco stat ?alebo preco sa nema?

Laurina22

Klasicke trubice v solarku maju vykon okolo 100 W,kdezto turbo ma viac(ale neviem kolko,tusim 180W?).Jednoducho ma vyssi vykon.

Ja sa nudim,ked lezim,tak si aspon zdriemnem:-)))

Strawberryca

preco? :) ved to mas to iste hudba hra ..ja zas mam taky blby pocit jak v rakve hentam :D turbo som neskusala to je ake?