Zoznámenie

Príspevok v téme: Zoznámenie
nijaky

ahojte. Prejdem k veci. Nikdy som nechodil von, ani nemam ziadnych kamaratov. Nikdy som ani von chodit nechcel, lebo som velky melancholik a vsetko to na mna posobilo takou zvlastnou atmosferou. Vzdy som chcek byt iba doma a nikdy mi to nevadilo. Teraz mi to zacina vadit, lebo sa bojim, ze ostanem sam. Mam 17 r. Ak ste este niekto velky melancholik, prosim napiste sem. Prosim. Potom mozme popripade este popisat.

Kisa_5

ahoj,pamätáš si ma? :) uvedomila som si, že mi pripomínaš jedného môjho kamoša v rovnakom veku ako si ty, je tiež stále uzavretý do seba, s ničím čo robí nieje spokojný a nemá sa rád, nieje so sebou zmierený a stále sa ponižuje (čo my občas robí starosti o jeho zdravie), otravujú ho rodičia, možno aj ja :D ale chodí von to je asi jeden rozdiel :) Ja som tiež citlivka, melancholik jak vyšitý, až na to že sa snažím potláčať všetky tie negatíva a byť optimista čo sa raduje zo života :) rada by som ti nejako pomohla, nehovorím že som veľký odborník, ale za pokus by to stálo, nemyslíš? ;)

Lou

mňa z toho dostala vysoká škola ;) chcem povedať, že možno len potrebuješ nájsť spoločnosť, ktorá ti bude vyhovovať a budeš sa v nej cítiť dobre:)

nijaky

chcel by som iba poradit, ako prijat sameho seba. Viem sice, ze toto mozem vyriesit iba ja. Ale keby som sa prijal, moj problem by bol vyrieseny. Ked som raz pisal na toto forum, niekto mi odpisal : ty nemas problem, lebo ty ho hodis za hlavu a je vyrieseny. -To je pravda. Asi neviem co mam. A uz sa asi nikdy nebudem mat lepsie. Ako sa vzchopit?

xdanielax

hej aj teraz si rovnaky. len pises jaky si onicom ale vobec nepises o tom ake mas vizie. takze ? neodpovedal si mi totiz..

nijaky

tieto vsetky problemy pramenia z toho, ze som neprijal sameho seba. Neni som spokojny z nicim co robim a z velmi mala veci dokazem mat radost. Neviem sa tesit. O nic sa nezaujimam nemam ziadne zaujmy. Som spomaleny. Som stale nespokojny. To ze nemam zaujmy suvisi s tym, ze ked som sa o nieco zaujimal tak s tym nikto nebol spokojny. Ani rodicia ani okolie. Inac ja som bol dost otravny a ked ma volaco zaujalo tak som o tom stale hovoril.

xdanielax

a nelutuj sa. cakas ze ti niekto poradi ale aby si s niecim zacal tak to nie, co ta mame lutovat vsetci alebo co? co cakas ze ti niekto poradi, bud konkretny - v akej oblasti?

kpl

Nechapem preco mate voci AD a liekom od psychiatra taketo predsudky a skreslene informacie. Ja beriem dvoje lieky od psychiatra a nepocitujem ziadny z tych vedlajsich ucinkov, ktore popisujes. Len vzdy treba povedat, ked sa prejavi nejaky vedlajsi ucinok, mne sadli AD na prvykrat, niekomu ich treba vystriedat viac. Psychiatri pomozu, ale musime sa s nimi rozpravat, ved oni nam myslienky citat nevedia.
AD su lieky, ktore pomahaju aj pri socialnej fobii, dodavaju viac odvahy, odoberu neprijemne emocie. Len to treba skusit lebo len citanie a pisanie o nich nijako nepomaha.
Skus mozno Anxiolan. Ten je volnopredajny.
A preco chces tak velmi tu hypnozu?
Ak mas pocit, ze psycholog pre teba nerobi maximum, tak ho vymen. Nie je to problem.
Problemy sa riesia cinnmi v realnom zivote, nie pismenami na fore.

nijaky

ale nech to neni navykovy liek. Inac chodim aj k psychologovi, on vie robit aj hypnozu, ale ja mam taky dojem, ze sa mu nechce. Ved kecat je lepsie.