Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holenie bez vyrazok?

[zruseny8]

vyskusaj krem aviril - je to detsky krem proti zapareniu ritky :P urcite pomoze, dostat ho kupit v drogerie a stoji nieco cez 1€. mam pocit ze je teraz aj v akcii v 101 drogeriach

LETICIA

??? este nikdy som nemala vyazku a vies preco? nepouzivam peny ani nic na holenie, ale mas intimy gel, ktory je urceny aj na holenie, kvlaitnu ziletku a po holeni si namastim miesto kremom proti zapareninam mojho syna ktoru ma na ritulu znacky bioderma a som bez vyrazok

Janka222

to by aj mna zaujimalo.Ale podlamna na to neni nic.Pripadne peeling.Este som to neskusala, ale vraj to pomaha.neviem sice, ci aj na vyrazky ale skus

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.