Za aku dobu zhodit 10 kil?

potkanica

Aojhte :) rada by som sa k vam pridala :) uz tri tyzdne chodim pravidelne behavat 4-5krat tyzdenne po dobu 3 tyzdnov...este som sa nevazila cize neviem, ale brucho mi trochu spadlo, co ma potesilo :) ja nechcem byt chuda, mne staci moja stara postava, len pocas skuskoveho som nestastne pribrala a to chcem dat dolu...vahu vam asi nenapisem, lebo znie hrozivo ale ludia mi typuju o 10kg menej, co nechapem :D asi preto, lebo som 10 rokov hrala hadzanu a svaly ako tak mam a tie su tazsie ak otuk, mozno preto...jedalnicek som velmi menit nechcela, aby neprisiel jojo efekt,ale samozrejme ze som vyradila tucne a nezdrave jedla, aj ked raz tyzdenne zhresim, co uz a samozrejme 3l vody denne...dufam,ze sa mi to podari, este mam pred sebou tri tyzdne do zacatia skoly A beh ma bavi :)

MetallicA

no ja behám stále aj dnes som bola a kardio tréning no do toho patrí aj ten beh vlastne a všetky také na kondíciu športy

diush20

na brucho zabera hlavne beh a cvicenia tomu podobne ale ako ja som tiez riadne sklamana ze maka mesiac a vytrepavam tuk na tych beziacich strojoch a do riti 1 cm dole aaach nervy

MetallicA

jasne že mám ale až moc asi :D ale aj tak, aj ked málo jem ale aby sa mi ani o cm na bruchu neposunul meter to ma rozčuluje nenormálne

MetallicA

bože ja by som bola šťastná že za mesiac dám cm dole mne sa pol roka nepohlo z brucha nič stále 84 mám nad pupkom

diush20

no ženy som dost sklamana :( mesiac sa stravujem pravidelne a striedmmo, mesiac vybehavam tuk v posilke a dnes som si merala miery...mam dole len 1cm!!!!! ja to enchápem :(a pritom na sebe vidim ze zo mna ubudlo omnoho viac :(

niki1510

petrinka: telo si proste zvyká.. aj kulturisti ti povedia, že stále musia meniť svoj tréning, lebo inak by ich už svaly nereagovali rastom.. stačí zmeniť počet opakovaní, pridať/ubrať cvik, zmeniť záťaž.. to môžeš robiť pri cvičení aj ty- pridávať nabehané km, striedať zumbu s jogou a aerobicom.. v jedle sa snaž o pestrosť a hlavne na večeru už len bielkoviny (+zelenina)..