Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za aku dobu zhodit 10 kil?

petrinka

niki, takze ked sa pri jednom style za nejaky cas chudnutie spomalý a ked potom zmenim styl tak zase sa zrychly???

niki1510

teoreticky sa to dá za 10-20 týždňov, lebo optimum je zhadzovať 0,5-1 kg týždenne.. ale zo začiatku to ide ľahšie a potom už pomalšie, takže to môže trvať aj dlhšie.. základom je neustále meniť návyky, čo sa jedla aj športu týka, aby si telo nezvykalo a neprestalo chudnúť.... odporúčam článok na svetkulturistiky . cz (vyhľadajte si cheat meal)

diush20

ahojte tak pridávam sa k vám :) mám 169cm a váhu 75kg, upravila som si jedálniček a snažím sa stravovať pravidelne v menších množstvách a pridávam šport (posilka-beh a podobne). Začala som pred mesiacov a už vidím ako mi ubudlo z bokov brucha a zadku ale váhu neviem lebo sa zatiaľ nevážim :D tiež mam problem s diétami leob vydržím 2 dni a potom mám chuť vyžrať polovicu chladničky takže sa pridávam k vám. Držte mi prsty ;)

petrinka

waw ked tu tak citam ako sa vam podarilo schudnut tak ma to inspiruje. ja musim urobit nieco so svojim zlozvykom - naberiem si jedlo, zjem ho a potom zistim, ze toho bolo vela zbytocne a ze som prezrata :D ale furt sa mi to potom stane zas. tak sa musim zacat nejako ovladat :)) a z akej vahy idete a aky je vas ciel? ja mam 166 cm, 62 kg a moj prvy ciel je 55kg...potom dalej ked to pojde pekne tak by som chcela takych 52 :)

Matka222

no mne sa podarilo schudnut 10 kg za pol roka :) pricom 7 kg za prve dva mesiace a zvysne kila isli postupne. Pomohla som si s alli a bolo to super ;)

aysia

pri nie velkej nadvahe je "trvale" chudnutie cca 0,5kg za tyzden, to je zdrave chudnutie co aj vydrzi...take chudnutie "par kil za tyzden/msiac" je sokova terapia, predpriprava na jojo efekt.

@jessi, 4 hodiny cvicenia denne je extrem, ublizis si

jessi465

za 2 mesiace :D pretoze za tyzden sa da so sportovanim a zdravym stravovanimzhodit za tyzden aj 1,5 kg. Ale ja cvicim 4 hodiny denne.

majka_21

Jajka, tak mne sa podari dat za mesiac dole tak 1 kg, max. 1,5 kg. Ale je pravda, ze nedietujem nejako extra. Takze bohate mi staci aj to :-). Ale je pravda, ze nemali by sme chudnut rychlejsie, lebo vsetko sa nam vrati spat.

jajka758

Najidealnejsie je chudnut 3-5kg mesacne a to je zdravy sposob chudnutia,v ziadnom pripade drasticke diety,tie smeruju len k spomaleniu chudnutia a samozrejme pravidelnost v stravovani a vhodny pitny rezim.

majka_21

Merynka, super :-). Podla mna ten beh staci. Len ja by som chodila tak 3-4x do tyzdna, aby si svaly trosku oddychli. Pozorujes na sebe nejake zmeny?
Talentmania, vitaj :-). Neboj, vsetko pojde pomaly dole. Ja tiez jem domacu stravu - byvam este s mamkou, takze moc si nevyvaram. Ale podstata je podla mna pravidelna strava a pohyb, ktory ti bude robit radost. Lepsie je chudnut pomaly podla mna a trvalo, nez rychlo a vysledky bude jo-jo efekt. Drzim palce.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.