Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest zubov

Príspevok v téme: bolest zubov
Matyss

..posledne asi tri tyzdne ma pravidelne kazdy den vzdy nad ranom okolo 4 hod. vcelku dost silno boli zub. Co je fakt zaujimave, akonahle vstanem po 10-15 minutach bolest uplne ustane a cely den je vsetko ok aj ked idem spat. Ale ked sa nad ranom prebudim bolest je tu.. aj ked sa mi potom podari zaspat a zobudim sa napr. o tri hodiny neskor bolest je taka ista. Vstanem a za 10 min. vobec nic. Je to zvlastne, nechapem tomu ani neviem ci ist zubarovi a co mu povedat. Co by to mohlo byt ?

Matyss

tak bol som u zubara a podla vsetkeho som prisiel v poslednej chvili, hlboky zubny pri koreni uz tam hrozil aj zapal a odumretie nervu. Mam tam teraz nejaku liecivu vlozku takze zub zostane zivy. Ale ceresna na zaver zub mudrosti musi v Pondelok von. Skoro ma vystrelo bez tak mam paniku z vrtania a este toto.. mi nikdy ziadny netrhali zatial. Pocul som od znamich ze je to dost brutal samotny zakrok a potom komplikacie, mate niekto skusenost ? A kolko sa asi doplaca ? Pani zubarka ma zmluvu s poistovnou..

[zruseny1]

Matyss, teraz mi mi pripomenul moje cca dvojmesačné obdobie, keď ma vždy keď som mala ísť spať, zub (ďasno? neviem, neurčitá bolesť ) začal bolieť...stačilo vypláchnuť vodou a v tom momente to prestalo... o 5 minút zas..výplach a kľud... a toto sa opakovalo celú noc... cez deň sa mi to ani raz nestalo, iba v noci... potom som si musela prehodiť režim, keď som cez deň spávala a v noci sa trápila so zubom, zubár mi tam však nič nevidel... a potom to samo nejak ustúpilo... vtedy mi dosť krvácalo ďasno, tak som si myslela, že je to možno z toho... ale vravím, potom to ustúpilo..doteraz neviem čo to bolo

santovazena

V kazdom pripade chod k zubarovi a povedz mu presne to iste, co si nam tu napisala..este som sa s niecim takym nestretla, tak neviem:) ale zubar by ti tu zahadu mohol pomoct objasnit:)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.