som normalna ??

Príspevok v téme: som normalna ??
lea

potrebovala by som poradit..mam za par mesiacov 17 rokov a dnes som sa s rodicmi rozpravala o sexe.. mam priatela a no ako by som to povedala sme dost naruzivy..zdalo sa mi normalne rozpravat sa o tom s mamou vzdy sme si povedali vsetko..no a opytala sa ma kolko krat to robime do tyzdna..podla nej je normalne raz do tyzdna ved TO podla nej ma nieco znamenat..ked som jej povedala ze to robime skoro kazdy den tak mi len povedala ze nie som normalna a chce ma prihlasit k sexuologovi zevraj ked takto budem pokracovat tak sa moze stat ze budem tehotna...ved ale beriem antikoncepciu tabletky ved to vie..prosim poradte je normalne ze mam na to chut aj viackrat denne??

sin

Presne tak, napadlo ma to hned aj ked som nemal este precitany text az do konca. Mama zavidi :)))
Ja by som tak isto slontal kebyze som stary foter a vidim, ako si moj synacik uziva :DDD

ronin

mila slecna, je to uplne normalne :) ... nenormalne by to bolo len vtedy, keby tvoj partner bol partnerka :D .... Mama ti len zavidi ;)

cokoladka

mona26, to je krasne, ze po tolkych rokoch co sa poznate, sa este stale tak vzrusujete.. podla skusenosti z okolia, ta tuzba vyprcha uz po par rockoch.. takze, super-predsa to vydrzi aj dlhsie! :-)

neva

je to uplne v poriadku. Určite aj mama mala na to chut denne v tvojom veku, len na to zabudla. HAK ta dostatocne ochrani pokial ju budes brat zodovedne, ci sa uz budete milovat viackrat denne, alebo len raz tyzdenne.

cokoladka

ano, je to uplne v poriadku :-) ved aj to, ze mate chut to robit spolu kazdy den nieco znamena, nie? urcite sa velmi lubite(povedz mame)