Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Blond vlasy

Príspevok v téme: Blond vlasy
lentta

Ahojte baby. Máte niektorá skúsenosť s farbou na vlasy značky nouvelle? Ja si stále melírujem vlasy a s toho ich mám blond, len ich mám strašne vysušené. Vyskúšala som veľa rôznych farieb od rôznych značiek a stále mi to chytá do žlta. Poradte. Poznáte nejaký recept na suché vlasy? ďakujem

bibisa

najlepsi recept je ist ku kadernicke lebo ak ty niesi schopna si ich vytiahnut na zelanu farbu tak to dokaze len kadernicka.a co sa tyka suchych vlasov suche ich budes mat pokial si ich budes stale melirom vytahovat.takze jedina rada je balzam,kura na vlasy aspon raz za tyzden a nezehli ich.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Blond vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk