kazdy riesi moje telo

Príspevok v téme: kazdy riesi moje telo
nattasa

v poslednej dobe vsetci riesia moje telo.. ze som tucna ze mam cvicit.. uplne ma to nici a vobec mi to nepomaha v chudnuti skor naopak. pritom som uz pred dvoma rokmi schudla 10 kil. teraz meriam 164 cm a mam 63 kil. viem ze mam schudnut a aj sa snazim.ale spravaju sa ku mne ako keby som mala aspon sto kil. totalne ma to depta dnes som cely den nevysla z izby lebo rano som mala od jedneho cloveka v telefone prednasku ze mam ist dnes cvicit lebo som pribrala. (asi kilo a pol) chytam z toho akurat depky a nechut opustat izbu alebo sa s kymkolvek stretavat.snazim sa si to nejak spozitivnit a brat to ako vyzvu ale nepomaha proste ludia su magori alebo co :/

potkanica

uplne ta chapem, to by nasralo asi kazdeho. zazila som to tiez, ked som bola mensia. zas az tak zle na tom s tvojou hmotnostou nie si. keby si mala 80kg pri svojej vyske bolo by to horsie,to by sa ti ludia smiali a nesnazili sa ti pomoct. ludia v tvojom okoli asi vidia, ze netreba vela a schudnes, teda netreba ti stratit vela kil, mozno preto to robia, aby si bola stastna, ale ocividne si neuvedomuju, ze to ma opacny efekt. Ked chces schudnut, nesmie to byt pre kamaratov, rodinu, alebo chlapca, musis to chciet sama, inak ti to dlho nevidrzi...vela zdaru a pevne nervy :)

lowerka

tak ty neries ich a oni sa prestanu starat :) ale pokial nebudes spokojna TY sama so sebou, tak potom zacni so sebou cosi robit.. hlavne ako sa ty citis a na ostatnych sa vykasli ;)