priatel v erotickom podniku...

Príspevok v téme: priatel v erotickom podniku...
lya.Z

Ahojte....
aky mate nazor na to,ked mate krasny vztah no a proatel ma vcera volal vonku ale nesla som bola som unavena,ale ako povedala som mu,ze ked ma chut niekam ist nech de kludne,aj sa tak stalo.Kedze stale nesie svojho fakt dobreho kamosa kt.nema auto ,dotycny kamos sa rad rozhadzuje s penazmi a casto navstivuje tie eroticke podniky,striptizove...no tentokrt uz siel dnu aj moj priatel kedze nemal kam ist jedine na benzinku leo v okoli iadne podniky nepoznal.Priznal sa mi sam,povedal ze maximalne sa so stripterkou vykecaval ale ed som sa ho opytaa ci by mu vobec nevadilo ze som ja v opacnej situacii ze ja sedim v podniku a naokol mna polonahy chlapi on na to povedal ze by u to vobec nevadilo...ze tam nejdem za ucelom sa s niekym vyspat ale normalne sadnt si do podniku iba ze v trosku inom podniku. Aky nazor na to mate vy?slubil mize do podniku viac uz nepojde v takom ako vcera,kedze sa mi to nepaci....

blondula

mam strach,ze tam len sedel jak 5 penazi na zadku a ani si neomackal :DDDD urcite su tie stripterky doterne a robia vsetko preto,aby si zarobili,takze neverim,ak tvoj priatel mal ruky "vo vrecku" :D

sixto

lienocka2, za ake nohavicky? stripterkam? ked idu medzi muzov do publika, uz nohavicky davno nemaju. asi si v takom podniku este nebola, nemam pravdu?

lienocka2

Ja som na takéto veci žiarlivka, takže by mi tiež vadilo, kebyže niekde občumuje nejaké striptérky. Ak by tam chcel chodiť, tak potom nech mu to toleruje iná. Toto bol ale iný prípad, nemal kam ísť, nechcelo sa mu čakať vonku. Ak sa to už nebude opakovať, tak sa podľa mňa nič hrozného nestalo, ak im nepchal za nohavičky peniaze :))

milovna

mojmu muzovi to tiez nevadi,keby som sla na pansky striptiz,ale odtial potial.on to skor berie ako zabavu,ale to by mu nevadilo v tom pripade ze ideme ako babska jazda,takze iba v tom pripade.ale ved ked ti povedal,ze tam uz nepojde tak v pohode.ked tam zas pojde,tak mu to sprav aj ty