Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čierna farba Syoss-vymývanie

Príspevok v téme: Čierna farba Syoss-vymývanie
Simi12

Dobrý deň, dnes som si dala na vlasy Syoss tmavú hnedú. Nemáte skúsenosti s touto farbou? Bohužial chytila mi na čierno s čím som rátala pretože dúfam že sa vyzmýva na požadovaný odtien na krabičke od farby.

Čo myslíte vyzmýva sa na hnedú alebo zostane viac k tej čiernej? Neviete nejaké rady ako vymyvanie urýchliť? Alebo nejaké ,,babské" recepty? Ďakujem :-)

Simi12

Ďakujem vám moc za rady :-) ..dúfam že sa to vyzmýva a nebudem si už ničiť vlasy radšej tým odfarbovačom, keď som blbá a vymyslam :-/ .. nabuduce budem múdrejšia :-) .. veru majúú :-)

sewie

Simi, je to tusim okolo 10 eur.vraj to maju aj v DM ci Tescu, ja som to objednavala z netu:)lebo tu kde som ani tesco ani DM neni:)...ak mas dlhe vlasy tak asi aj dve balenia:/ inak hodne sa pise o tom na nete a aj na youtube su recenzie a jedna tema o tom tu uz bola-tak som sa o tom ja dozvedela:)drzim palce!a co sa farby tyka, ak chces tmavo hnedu kup si taku co tvrdi ze-stredna hneda!!! ak chces bledsiu hnedu, kup taku co tvrdi ze:tmava blond!!!maju to dost popletene v tych fabrikach! drzim palec!!!

Simi12

A koľko prosím vás stojí ten B4 remover?... Ja som počula že šamponom na lupiny ale dufam že je to tak že sa každá farba vyzmýva a budem nakoniec tmavo hnedá lebo sa zbesním :-( ... nabuduce pojdem jednoznačne kaderničke a vlasky si necham asi vyrast na svoje a hotovo :-) Je zbytočné si ničiť vlasy ked nemam ešte šediny, teda v 17tke šediny :-D

sewie

ja som pocula ze na vymytie prilis tmaveh farby je dobry nejaky brutus silny alkohol-ale neviem kolko presne percent, a znie mi to ze si splais vlasy....ehm nechcem byt zla ale mne sa podarilo to iste ale s inou fabrou a vlasy mi ostali cierne:/ tak som si kupila B4 color remover(ked uz ma to fakt omrzelo)-ten mi to stiahol na tmavohnedu....

Elisabetell

Zdravím,
nuž, so Syossom nemam velmi dobre skusenosti, uz len pri šampone a kondicioneri niesom velmi spokojna. Farbu by som velmi neskusala a ak nie ste spokojna, bud pockate a date si to prefarbit alebo to proste dookola donekonecna kazdy den vymyte,ak sa chcete zbavit farby. Ale aj tak ju celu nevymyjete. Skuste sa este poradit s kadernickou, ta Vám s farbami poradi najlepsie:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.