Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Roaccutane-aké su nežiaduce učinky?

Príspevok v téme: Roaccutane-aké su nežiaduce učinky?
Natalia098

Už dlhšiu dobu mám problémy s akné,kt. su už 3.stupna.Doteraz mi kožná doktorka predpisovala mastičky,kt. ale nepomáhali.Tak som sa sama spýtala doktorky na nejaké vnutorné lieky.Lekárka mi okamžite predpísala antikoncepciu a po mesici jej brnaia mi chce predpísať Roaccutane.Mám 16rokov a chcela by som sa spýtať tých,kt. ho beru/brali aké maju nežiaduce učinky a či im po liečbe ostali vedlajšie učinky ?
Okrem toho mi doktorka vravela,že sa akné može vrátiť (a zvyčajne sa vracia tým babám čo maju pod 15r.).a preto by som chcela veideť či sa vám akné vrátilo a ak áno tak v kolkých rokoch ste ho začali brať. Dakujem za všetky odpovede :)

Genesis

bohuzial neziaduce ucinky nie su vzdy len prechodne

moj brat ma z roacutanu irreverzibilnu depresiu to znamena ze ani po 5 rokoch od uzivania nepresla.

chodi teraz na psychiatriu a zere antidepresiva a aj tak efekt nie je bohvie aky

tpch

Natalia, daj sa na to. Akne po Roaccutane sa zvykne vracat max. tak v 5-10%, neziaduce ucinky su len prechodne. Ak mas tazke akne, stoji to zato.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Roaccutane-aké su nežiaduce učinky? - Fórum - ZDRAVIE.sk