Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Picoprep - skúsenosti

človek

ešte predsa dodám: po vyšetrení som sa v odpočivárni porozprával s ostatnými pacientami. Zo šiestich sa mi štyria posťažovali s rovnakým problémom. Prečo teda ten Picopreparát tak radi lekári doporučujú???

človek

Dobrý deň,
áno mám skúsenosť s Picoprepom a to veľmi negatívnu. Na vyprázdnenie som užíval najprv Šaraticu. Po pol litry som vypil ešte cca 2 l vody. Prehnalo ma po cca pol hodine asi 6x, potom som užil ďaľší pol liter a znova vodu. Opakovalo sa výdatné preháňanie bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Na druhý deň som podľa doporučenia lekárom užil Picoprep jeden sáčok. Preháňadlo začalo účinkovať cca po 1,5 hodine a prehnalo ma 2x. Bol som ale v šoku z toho, že okolie konečníka som mal zdurené a červené. Prípravok sa teda zdržal v tele dlhšie, ako Šaratica a spôsobil podráždenie tkaniva. Boleli ma všetky vnútornosti!!! Neužijem ho už nikdy viac!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Picoprep - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk