Je to tazke

Príspevok v téme: Je to tazke
lenka2222

Ahojte pisala som tu viackrat dali ste mi rady za co velmi pekne dakujem,ale stale ma to boli.Som si myslela ze sa too pominie ale tak dost mi to zasiahlo do zivota lebo reci sa rychlo siria.Takze bola som nutena prostituciou platili mi za sex citila som sa ako spina zahanala som vsetko jedlom potom som bola strasne tucna teraz som ok ale stale myslim co sa stalo zxe som sa citovo naviazala na tyzch muzou a to ze ich bola vela som ako kurva:(nvjm ako s tzym mam zit bojim sa ze si nenajdem muza a nebudem mat deti ako to mam zatajit?uy to vie par osob co lutujem a nikdz som to nemala powedat lebo sa bojim ak sa to rozsiri budem mat iba zle meno je mi to luto kebyze sa to nikdz nestane teraz mam pradzniny tak sa nudim a myslim na to:((mam velkz syzn vystudovat pravnicku fakultu budem spokojnejsia ked sa mi to podari??zabudnem na to?mam ist na spoved?odpusti mi boh?a budem mat priatela bude ma niekto chciet?ked som mala vela muzou pred nim??je mi to trapne chodit za psychologoim aj tak mi nepomoze som len prenho ciarka v kalendari

jajka001_

nevesaj nikomu svoju minulost na nos. vzdy sa moze stat ze ju niekto na teba vytiahne ale musis to prijat tak ako to je,je to tvoja minulost.

Lenka222

Aha takze treba povedat,ale ja si chcem nechat desat rokou pauzu poriadne vystudovat a ziskat titul,len sa bojim ze sa to raz prevali a co potom co si o mne budu mysliet ludia??ak budem napr.pravnicka a budu sa mi snazit znicit karieru??

Le.la

Ahoj,
každy ma pravo zacat novy zivot,
nezakryvať minulost a netvarit sa ze nebola ale ju ani nevtahovat stale dookola do noveho zivota,ked už chceš žiť inak. Zacni nanovo, bud uprimna a ver, ze dokazes vsetko co chces a naozaj to dokazes.
Drzim palce.:)