Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odstranenie maternice

Príspevok v téme: Odstranenie maternice
TaRa 17

Ahojte, chcela by som si dať odstrániť maternicu, pretože nikdy nebudem chcieť mať deti a nechcem sa trápiť s menzesom, lebo mi je vlastne nanič. Chcela by som sa opýtať, od koľkých rokov sa dá urobiť, koľko to môže približne stáť a či je to rizikový zákrok alebo ide o bežnú operáciu. Ďakujem za každú pomoc.

nemam meno

Vevaztt: to je dobrý komentár, aj ma pobavil, máš ale pravdu!!!!!!!
Mali by si to ženy zobrať k srdcu!!!

4you

Neviem prečo tú babu odsudzujete. Ja mám 35 a tiež deti nechcem. Tiež chcem podstúpiť tento zákrok. A neužívať HAK. Celá HAK je len o biznise . Ktoré majú veľa nežiadúcich účinkov.

poldecak

To čo je za prihoretý názor že my ženy sme tu preto aby sme sa stali matkami? každý má zmysel života v niečom inom tak sa ukludni.

eki-beky

ja byt na tvojom mieste tak by som takto nikdy neuvazovala spamätaj sa ! mam momentalne zdravotne problemy a bojim sa ze o nu pridem tak bud hrda ze ju mas!!!!!!!!!!

vevaztt

Mila TaRa 17, si este mlada a sprosta na to aby si pochopila jednu vec..my zeny sme na svete aby sme sa stali matkami, vtedy pocitis aky je zivot krasny a na nikom a nicom by ti nezalezalo viac ako na tvojom dietati.ak nebudes matkou nepochopis nikdy zivot a nebudes nikdy tak nekonecne stasna..lutujem ta..raz sa v tebe ozvu pudy byt matkou ale bohuzial si budes trieskat hlavu o stenu, ale neboj nic sa ti nestane lebo v nej nic nemas...chuda blbe

tonya

po 18 sa mozes dat sterilizovat,...no kramy budu,.. v pripate hysterektomie, uz kramy mat nebudes, vajecniky sa mozu ponechat v nich sa tvoria hormony takze by nemal byt problem,... uz len pozistovat informacie, za sterilizaciu si musis zaplatit zo 400e, zeny nad 35 zdarma tusim maju,.. a ako povedala moja gynekologycka, za peniaze dnes urobia uz skoro vsetko, takze za hysterektomiu sa treba dohodnut s operaterom,..

tonya

kazda antikoncepcia jednofarebna je -monofazicka aj ja ju mam Lindinette 30 konkretne a mam kramy 1x za 3 mesiace, sucasny zakon umoznuje ze dospela zena svojpravna moze podstupit sterilizaciu, no moze byt vykonana az po 30 dnoch od pisomneho rozhodnutia,... uz nemusi mat nad 35 a 3 deti (zdroj: gynekolog, net) s hysterektomiou je to tazsie, ze vraj by to musela posudit eticka komisia ci co,... no jA rozmyslam o transplantacnom ustave, si musim pozistovat udaje ze by som darovala maternicu na vedecke ucely a zadarmo by bolo a mala by som pokoj a niekomu by posluzila aspon,.-.-.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odstranenie maternice - Fórum - ZDRAVIE.sk