Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odstranenie maternice

Príspevok v téme: Odstranenie maternice
TaRa 17

Ahojte, chcela by som si dať odstrániť maternicu, pretože nikdy nebudem chcieť mať deti a nechcem sa trápiť s menzesom, lebo mi je vlastne nanič. Chcela by som sa opýtať, od koľkých rokov sa dá urobiť, koľko to môže približne stáť a či je to rizikový zákrok alebo ide o bežnú operáciu. Ďakujem za každú pomoc.

jankaaaaaaaaa

nevedela ze sa da pomocou hak dosiahnut taky efekt ze bude mat menstruaciu len raz za 6ci 9mesiacov ..
ale nato je vhodna len jedna hak a to jeanine (dienorette)

TaRa 17

ďakujem jankaaa, nevedela som že také niečo existuje, skúsim nad tým pouvažovať a ešte mám na to zopár rokov čas,aj keby sa dala urobiť hysterektomia, tak určite by som to nechcela teraz v 17, ale možno tak v 25 (chápem že to nie je len tak)

jajka001_

to som si mohla mysliet, nic ti nie je, to mas taky problematicky menzes, ze si kvoli tomu chces dat vyoperaovat maternicu?
nikto ti nekaze mat deti, ak ich nemas rada, tak ich nemaj.

talentmania

tpch to podla mna vystihla uplne a tam je asi aj ten pes zakopany.Aj ja si to myslim len by som rada vedela kedy si nato prisla?

jankaaaaaaaaa

a mozes ju uz uzivat aj od teraz aj ked niesi plnoleta. a nemusis cakat na zazrak kedy ti kto odstrani maternicu

jankaaaaaaaaa

zdravotnictvo moze byt na neviem akej vysokej urovni, ale maternicu ti nikto neodstrani pokial nemas aspon dve deti. mas na vyber hak, ako som ti pisala. tak mozes mat menzes raz za 6 mesiacov alebo raz za 9mesiacov, co je urcite lepsia volba

TaRa 17

Čo sa týka tých dedičných chorôb tak to som myslela všeobecne, ja netrpím žiadnym chorobami ani som nikdy netrpela (teda zatiaľ o ničom neviem). V mojom prípade ide o niečo iné čo so zdravím nesúvisí, je to dosť veľká zaťaž na psychiku a žije sa stým naozaj ťažko. Niečo už o tom viem, a tak isto viem že to môže byť dedičné. Ale tu ani nejde o to. Je to len z mála dôvodov, prečo deti nechcem. Ja k nim proste nič necítim a už vôbec nepatrím k tým pre ktorých sú rozkošné. Pre mňa sú to len otravné deti, ktoré stále slintajú, plačú a sú s nimi len samé problémy a starosti. Ďakujem za radu ale psychológa zatiaľ nepotrebujem;) Na interente som čítala zopár prípadov, kedy sa to skončilo fajn a potom neboli žiadne problémy. Dúfam že o niekoľko rokov už bude zdravotníctvo na vyššej úrovni a bude to bežný bezpróblemový zákrok. Neverím že žiadna z vás by sa nechcela zbaviť menštruácie, veď sú s tým len samé starosti a život bez toho by bol jednoduchší.

hviezda01

ty kokos,to je co za rozum???...a naozaj si myslis,ze po odstraneni maternice mas po problemoch???..nastavaju zase ine...no poviem ti,ze take daco by ma nenapadlo ani zo srandy...ty radsej navstiv psychologa....dievca zlate

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odstranenie maternice - Fórum - ZDRAVIE.sk