Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?

Príspevok v téme: Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?
bez odpovede

mohli by ste mi prosim napisat, co vas robi v zivote stastnymi..........co je zmyslom vasho zivota??

hladam otazku na tuto odpoved uz dlhsiu dobu a neviem ju najst......niektori ludia mi povedali, ze mam velke ocakavania, ze sa mam radovat z malickosti.......alebo mi povedali, ze som pesimista a mam negativisticky pohlad na zivot, preto to stastie nevidim

napiste mi prosim, co vas robi stastnymi, co naplna vas zivot stastim

za odpovede vopred dakujem

Rea3

Mne veľmi pomohli s tým, ako byť šťastná a že mojím cieľom má byť najmä cítiť sa dobre, texty od Abraham-Hicks - napr. tu abrahamhicks.sk

angela85

ja som šťastná keď som so svojimi blízkymi a to som veľmi šťastná. máme v rodine tri malé deti ktoré ma veľmi napĺňajú šťastím.
šťastná som keď som zdravá, keď môžem so sebou robiť čo len chcem.
šťastná som keď v živote napredujem ďalej, keď prekonávam samú seba.

Nepodstatna

Ja si myslím , že človek sa musí naučiť byť šťastný , aj keď niekedy je to ťažké ale ak človek chce postupne sa začne tešiť všetko aj maličkosti ako úsmev priateľa , pritúlnie psíka a tak vlastne je to len na náročnosti danej osoby ... Ja momenrálne zažívam divné obdobie v mojom živote a tak ma šťastnou nedokáže urobiť vôbec nič ale na tom už pracujem aby sa to zmenilo

blondula

ja viem,moj nebohy brat mi pravidelne nosieval moju krstnu dceru ked bola malinka,pravidelne som sa o nu starala.byvali len 3km od nas a aj do skolky chodila hned vedla nas.vzdy ju museli odomna odtrhnut a utekat bo nechcela odomna ist :DD co ta stvarala,nenormalne veci :D ked mala asi 5 rokov,v nasom dedinskom obchode sa jej pytali ako sa ma a ona ze zle,lebo "kufna ma kamy" :DDD takze plny obchod a vsetci vedeli,ze krsna ma menzes :DDD taha na 15 a uz su s nou ine "srandy"....

jajka001_

este je malinky:) tiez som nespavala v noci a sledovala ci dycha, boze, to som spavala tiez tak tri hodiny v noci, po kuskoch, potom som dospavala cez den, kym spal maly :)vies ked zacne trkotat a specialne ten moj, tomu sa pusa nezastavi, a tie vecne otazky Mama? prečo toto?Mamaa? prečo tamto?:)ved uvidis :D

blondula

to hadam nie :DDD aj ked byvam unavena a spim asi 3 cele hodiny v noci,vstanem vzdy aj ked neviem ako zle by mi bolo :D dokonca ked prespinka noc,sa preventivne idem aj 3 razy kuknut ako hajka,ci je zakryty,dycha :DDD

blondula

ja som stastna väcsinou kazdy vecer,ked si po celodennom maratone s malym dietatom mozem sadnut,vylozit nohy,konecne sa najest a troska popisat na nete :DDD a potom zase hned rano,ked zacnu vyletovat vsetky veci z postielky,zacne hukotat hraci kolotoc a zase zacina moj kazdodenny maraton :DDD uplne najstastnejsi bude vtedy,ak bude moje dieta konecne na mna kricat "mama" :DDD

kafe

hm.. so šťastím problém nemám. Ale akoby som nedokázala cítiť.. dívala som sa na svoje vyrehotané deťúchy a nedokázala sa tešiť.. živá mŕtvola.. bez pocitov. Vedela som, že je problém vo mne, ale nevedela som v čom, čo robiť, ako sa opraviť.. a ani to neviem. Hľadám. Vraj, kto hľadá nájde. Tak to som zvedavá.