Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?

Príspevok v téme: Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?
bez odpovede

mohli by ste mi prosim napisat, co vas robi v zivote stastnymi..........co je zmyslom vasho zivota??

hladam otazku na tuto odpoved uz dlhsiu dobu a neviem ju najst......niektori ludia mi povedali, ze mam velke ocakavania, ze sa mam radovat z malickosti.......alebo mi povedali, ze som pesimista a mam negativisticky pohlad na zivot, preto to stastie nevidim

napiste mi prosim, co vas robi stastnymi, co naplna vas zivot stastim

za odpovede vopred dakujem

till

...nieje nahoda, ze si tu dnes piseme...ver mi otvor svoje oci viac dokoran a dakuj a bud vdacna...vsetko pride ako to chces...VER!

beskyd

veru, suhlas s jajkou:) treba ist od ziliny a kubina vyssie na pohranicie a mas aj prirodu aj malo ludi aj cistotu, nadheru, tatry by som velmi ako priklad pokoja a kludu neuvadzal zase, vela ludi, dost bordelu aj hore na kopcoch, vidno ze tam chodia blavaci:P

till

Mila Jajka, je to take jednoduche, ver mi len si to dovol...a vsetko sa zacne menit a zacnu sa diat zazraky. Si asi velmi citliva...v mestach je vela negativity a je krasne, ze si to uvedomujes. Pozri si the secret

jajka001_

v prirode som stastna. vzdy som stastna ked som v lese. aj ked sme chodili na čundre,na vylety, na dovolenky do lesa, vzdy mi tam bolo uplne najlepsie, taky mier v dusi. v meste akoby som stale cakala na to kedy vypadnem. aj prazdniny som travievala na dedine. proste dufam ze sa jedneho dna odstahujem niekam kde bude viac prirody, myslim ze na tom nie je nic zvlastne. ci je? vela ludi chodieva do prirody. je to relax. nevravim ze by som chcela zit v lese v drevenej chatrci bez vody a elektriny. kupelka a splachovacie wc musi byt :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny? - Fórum - ZDRAVIE.sk