Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?

Príspevok v téme: Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?
bez odpovede

mohli by ste mi prosim napisat, co vas robi v zivote stastnymi..........co je zmyslom vasho zivota??

hladam otazku na tuto odpoved uz dlhsiu dobu a neviem ju najst......niektori ludia mi povedali, ze mam velke ocakavania, ze sa mam radovat z malickosti.......alebo mi povedali, ze som pesimista a mam negativisticky pohlad na zivot, preto to stastie nevidim

napiste mi prosim, co vas robi stastnymi, co naplna vas zivot stastim

za odpovede vopred dakujem

ta3

Till:
...tak sa to zacalo u mna...musis vediet co chces az potom to mozes mat, este dolezitejsie je to citit!!!

je to take jednoduche, ver mi len si to dovol...a vsetko sa zacne menit a zacnu sa diat zazraky

...nieje nahoda, ze si tu dnes piseme...ver mi otvor svoje oci viac dokoran a dakuj a bud vdacna...vsetko pride ako to chces...VER!

som nadsena z Tvojich odpovedi, viac ako stopercentne s Tebou suhlasim, ale tiez odpoviem na uvodnu otazku, mam rada prirodu a zvierata, teraz zijem v prirode a so svieratmi, co ma naplna nesmiernym stastim, viem sa tesit z malickosti, najnovsie citim sa velmi stastna, az tak velmi, ze mam pocit, ze mozem vzlietnut a lietat, ked sedim za volantom, ked je vonku krasne pocasie a ked mi v aute na plne pecky hra dobra hudba, mozno ini vodici, ktori ma minaju, alebo ti vedla, ked cakame na zelenu na krizovatke si myslia, ze som usla z blazinca, ja za volantom tancujem, ako to ostatni okolo mna vnimaju ma vobec nezaujima, som jednoducho stastna a je to ma mne vidiet, k mojmu velkemu stastiu v poslednej dobe velkou mierou prispieva aj to, ze som zamilovana ako nejaka pubertiacka, ano, myslim si, ze prave ta laska mi dava rozlet, darmo je, laska je najvacsi dar, ktory sa nam moze prihodit

till

...nieje nahoda, ze si tu dnes piseme...ver mi otvor svoje oci viac dokoran a dakuj a bud vdacna...vsetko pride ako to chces...VER!

beskyd

veru, suhlas s jajkou:) treba ist od ziliny a kubina vyssie na pohranicie a mas aj prirodu aj malo ludi aj cistotu, nadheru, tatry by som velmi ako priklad pokoja a kludu neuvadzal zase, vela ludi, dost bordelu aj hore na kopcoch, vidno ze tam chodia blavaci:P

till

Mila Jajka, je to take jednoduche, ver mi len si to dovol...a vsetko sa zacne menit a zacnu sa diat zazraky. Si asi velmi citliva...v mestach je vela negativity a je krasne, ze si to uvedomujes. Pozri si the secret