Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?

Príspevok v téme: Kedy pocitujete, ze vas zivot je stastny?
bez odpovede

mohli by ste mi prosim napisat, co vas robi v zivote stastnymi..........co je zmyslom vasho zivota??

hladam otazku na tuto odpoved uz dlhsiu dobu a neviem ju najst......niektori ludia mi povedali, ze mam velke ocakavania, ze sa mam radovat z malickosti.......alebo mi povedali, ze som pesimista a mam negativisticky pohlad na zivot, preto to stastie nevidim

napiste mi prosim, co vas robi stastnymi, co naplna vas zivot stastim

za odpovede vopred dakujem

uhlie

jajka,

ty by si z tych mudrosti mohla uz napisat aj knihu. Ked si stastna len z prirody, tak nevysedavaj na internete a chod do prirody.

jajka001_

dusanab - múdro, presne o tom to je. byť vďačná za čokolvek čo dostanem a nebrat vsetko ako samozrejmost.

bez odpovede

precitala som si vase odpovede a myslela som si, ze sa inspirujem......ale takto to nefunguje

ked sa zamyslim nad svojim zivotom spatne, uz velmi dlho som sa necitila stastna......resp. nejake male okamihy stastia sa vyskytli, ale akoby som chcela vnutorne citit "permanentne" stastie...... ale to sa asi neda

a pritom to nie je o tom, ze by som mala v zivote problemy, mam velmi dobry zivot, priatela, rodinu, zdravie, vzdelanie, pracu.........nezalezi mi na materialnych veciach ale na citovych

Hoci tie citove zalezitosti mam naplnene v dostatocnej miere, necitim stastie

........akoby som nemala zmysel zivota, akoby som nemala dovod svojej existencie.......

v poslednej dobe nemam rada civilizovany svet a najradsej by som sa ocitla v prirode, kde by bol klud, krasna priroda, ticho, bezpecie, istota a myslim si, ze tak by som dokazala pocitovat stastie..........

dusanab

...skus začať byť vďačná...to je to tajomstvo, byť vďačná...možno si prečítaj knihu od Kurt Teperwein žijeme tu a teraz...prajem vela lasky!

fidorka 2

Nedávno som bola na dne priepasti mojej depresie a úzkosti, a veľmi, veľmi zle som sa cítila, dokonca som si chcela siahnuť na život. A vtedy sa mi ozval úplne cudzí človek, ktorého asi poslal ku mne môj aniel strážny, alebo sám všemohúci. A tento ČLOVEK sa mi dokázal cez e-maily prihovárať takými krásnymi a múdrymi slovami, radami, že sa mi vďaka nemu podarilo vymaniť z pazúrov depresie a úzkosti. Ten človek sám prežil veľkú tragédiu v rodine a napriek tomu mi dokázal podať pomocnú ruku, a psychicky ma podržať. Je veľkým šťastím, že žijú medzi nami aj takýto dobrosrdečný a múdry ľudia. Som mu veľmi povďačná.

jajka001_

ja som naozaj stastna len ked som v prirode, daleko od civilizacie. tam je to super.
inak som tak bezne stastna. z malickosti, z bezneho dna, z toho ze mam klud, ze vsetko klape, ze na mna nikto neziape, ze stiham, ze mam dost penazi na to co potrebujem...a tak.
ani neviem kedy sa to presne stalo ale od isteho casu mam taku salamisticku zivotnu filozofiu ze som happy aj ked nemam byt preco :)napr teraz sa tesim z toho ze som si mohla kupit na veceru ryby lebo som na ne mala chut a dobre mi to padlo.