"bývalá"

Príspevok v téme: "bývalá"
1angelina23

Ehm... baby je to normalne ze aj po vyse rocnom vztahu s priatelom stale ziarlim na jeho byvalu?... Nestretava sa s nou, ani nic podobne rozisli sa v zlom (prakticky ju nechal "kvoli mne") a jednoducho nemozem ju vystat... priatel ma lubi velmi a aj ja jeho, len nechapem preco mi tak priserne Ona prekaza, ked s nou prerusil vsetky kontakty, dokonca si dava aj pozor na to aby predo mnou nevyslovil jej meno, je velmi tolerantny..Ale jednoducho ako nahle sa nahodou cosi naskytne, ked aj drobnost, ze nieco spomenie, kde sa nachadza Ona tak ja mam automaticky pokazeny celý deň. A jasne ze ho zneprijemnujem aj priatelovi, hoci nechcene :/

blondula

to ta trapit nemusi,keby nechcel,uz davno s tebou neni a huli o 100 sest !! ty si asi jedina,kvoli komu je ochotny to nerobit.takze mozes byt rada :D

1angelina23

No jemu sa po chlaste postavi.. a stoji..a stoji... aj celu noc :D o to nejde... ved ani ja nehulim a neznasam to len ta predo mnou..tej to problemy nerobilo ale ved tak aj vyzerala a etraz mam obcas vycitky svedomia,ze s nim nehulim aj ja ale rozhodne sa nechystam menit sa len ma to obcas trapi.. ://

blondula

ja nehulim !!! to bolo par krat ked sme este boli "slobodni" a zili v Spanielsku. uz mame miminko a na take by som sa uz len kvoli zodpovednosti nahovorit nedala !! inak je pravda,ze som bola "extremne" citliva tam dole a mala sialenu chut na sex ! aj priatel vydrzal celu noc a ani neviem ako sme zaspali :DDDD my vobec nepijeme.a ked uz si trosku viac vypije,vobec sa mu nepostavi !!! takze kludne moze chodit s kamaratmi bez toho,aby som rozmyslala kde je a co robi !! :DDDDD

1angelina23

no lenze ja som aj proti trave.. neviem preco,teda viem...vacsinou namiesto skvelych pocitov som mavala uplne opacne pocity no a s nou sa sfajcili a sulozili tristo patsto.. :D a ja sa s nim akurat tak najebem,, chapes.. a minule mi to spominal ze aky je sex skvely ked si zhulena.. a ja sa mu pri tom uz vyse roka snazim natlacit do hlavy ako to strasne neznasam... :/ a tak som si z tohob kurnik vydedukovala ze asi mame teda zly sex alebo co... ked mi to hovoril... normalne som z toho ostala...ako obarená

blondula

ano ?? :DDD a na com frcite ?? :DDDDD s tym sexom je to zevraj pravda.tusim extaza ma take ucinky :DDDD ja som okrem travy nebrala nikdy nic a raz sme sa strasne ale smiali,lebo priatel mi povedal a to aj odprisahal,ze ked sa na mna kukne,vidi kozu :DDDDDDDD samozrejme ze pri tom :DDDD jaaaj.....byvalo niekedy veeeelmi veselo :DDD .... a cil ma napadlo,nechodis nahodou s mojim ???? :DDDD uz 2 mesiace je prec a vrati sa v septembri .....

1angelina23

Hej ved toto "fetacka"... a proste mam pocit ze si obcas nieco dali a mali lepsi sex ako my dvaja teraz :// neviem co ma to chyta za priserne myslienky

blondula

ono ked sa to vezme,moj priatel mal tiez jednu fetacku !!! ta vypadala asi este horsie nez ta "tvoja" mastna bez vlasov :DDDD ... aj v tomto pripade plati pravidlo....ze srdcu nerozkazes !!!! dokonca v mladsom veku som aj ja bola platonicky zalubena do takeho ohyzdaka,ze ked si na to spomeniem,az mraz po chrbte beha :DDDDDD