Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kontaktne sosovky, ako dlho vam vydrzia?

pompom

neviete mi poradit znacku sosoviek ktore maju co najdlhsiu zivotnost?mala som pred rolmi cesku znavku tyzdenne tri krat 4hodiny v ociach mala som ich 15rokov.Viem dnes su in kratkou zivotnostou take by som chcela co mi vydrzia na 5 rokov aby som nemusela si kupovat furd nove.problem je ze aj clony mam rozne tam je to trocha problem.A tie vody na dezinfekciu? nejaka lacny roztok aspon na pol roka ja si ich dezinfikovala s puzdrom.kedysi v vo vriacej vode este sa to sa nieco take najst?

novmaria

Ja ich vždy nosím kým ma neštípu a nie sú vysušené. Niekedy je ale treba musím meniť po 2 mesiacoch, aj keď nosím štvrťročné Optima, pozeraj se na ně tu: www.vasesosovky.sk
To jednoducho záleží aj na tom, jeslti je nosíš celý deň, alebo len treba raz za tri dni popoludní. A taky či je dobre čistíš. Ale určite by si tú dobu nemala prekračovať o veľa, ja keď nosím tyhle trojmesačné, tak si ich beriem maximálne treba 3 a pol alebo 4 mesiace, viac by som ich nenosila, ani keby sa mi zdali úplne v pohode. Je to risk pre tvoje oči, takže by som si radšej kúpila nové a bola v kľude, než riskovať nejaku nemoc.

ANVAR

Ahoj. Práve som začal nosiť šošovky a neviem si ich nechať v oku. Dám si ich do oka a oni miesto toho aby v ňom zostalý, tak sa nalepia na palec. Stáva sa to aj vám?

ANVAR

Ahoj. Práve som začal nosiť šošovky a neviem si ich nechať v oku. Dám si ich do oka a oni miesto toho aby v ňom zostalý, tak sa nalepia na palec. Stáva sa to aj vám?

1angelina23

co ja viem :D.. pravidelne tak raz za par dni sa mi to stane ale zase to nie ej taky pocit,ze same od seba sa ti prekruca sosovka v oku...

jankaaaaaaaaa

je rozdiel ci obcas alebo pravidelne, lebo v prvom prispevkus i pisala ze sa ti to stava bezne a v druhom uz nie. ved ked sa to stane obcas je to normalne

1angelina23

To mam aj ja :-), prepac, ale naozaj, keby nechodim pravidelne na tie prehliadky tak mozno nad tym aj uvazujem ale takto naozaj nie, nie su to moje prve sosovky a ani nic podobne, a myslim ze ich nosim uz dost dlho cize keby som mala nejaky obrovsky problem, tak by som to urcite riesila ale to ze si posucham oko a sosovka mi obcas zaskoci za, si nemyslim ze je koniec sveta, to sa ludom stava pravidelne...a poznam ich dost :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.