Neustále problémy so žalúdkom a črevami..

Príspevok v téme: Neustále problémy so žalúdkom a črevami..
popcorn

ahojte, písala som sem pred dvoma mesiacmi, ale stále mi to neprešlo. mám neustále ťažkosti čo sa týka skôr čriev. v novembri som bola v nemocnici, kde mi povedali XY diagnóz a dali silné lieky, no pomohlo to max na mesiac. bola som aj na kolonoskopii ale to som nezvládla a po 50cm som s plačom povedala nech skončia-do tej časti bolo všetko ok. testy na helikobaktera z krvi negatívne a testy na zápal tiež. mala som len zvýšenú sedimentáciu krvi. a k mojim problémom je že som mávala často hnačky, kŕče a bolesti brucha. teraz zas mávam zápchu a napína ma na vracanie a dosť ma bolí celý ľavý bok, okolie pupku a oblasť popri panve, niekedy mám pocit že aj kosť bedrová. neviete mi poradiť aké vyšetrenie by som si ešte mala dať? :( u gynekológa som bola, či náhodou niečo nemám. už mi hovoria že to mám zo psychiky a niekedy si už naozaj myslím, že si to nahováram.. som už vážne mimo? :( btw mám 19 rokov a 50kg.

CHios

Na tie lieky proti žal. problémom pozor! Väčšinou ti potlačia príznaky, ale príčinu ochorenia nevyriešia a v konečnom dôsledku sa zdravotný stav môže ešte zhoršiť. Takže je veľmi dôležité sa dopytovať po príčine. Nenechať sa odbiť, že to je psychosomatického pôvodu, funkčná dyspepsia a pod. Každé ochorenie má svoju príčinu a práve tú treba odstrániť. Ak je to z tých baktérií, ako ti vyšlo z vyšetrenia, tak odporúčam Mastichu Active. Je to prírodná medicína, ktorá pôsobí antibakteriálne, takže ti krásne vyčistí tráviaci trakt a mali by prejsť aj hnačky.

popcorn

Chcela by som poprosiť že ešte jedna diagnóza s názvom rakovina hrubého čreva a dojdem vám zožrať modem!!!!!

popcorn

a len tak mimochodom ma trz napadlo že doktorka mi hovorila že ten hlien môže byť aj klasický babský výtok alebo ako to nazvať keďže my to máme všetko nakopu :D

popcorn

fíha, ďakujem vám všetkým za rady. :) moc si to cením.

no zápal to nie je isto bola som na tom vyšetrení či mám nejaký zápal v tele a zistilo sa že nie, ale v moči som mala nejaké baktérie. a to s tými pokusmi sedí, už čo som všetko pojedla a všetko mi malo pomôcť :D ale ustupuje to ako som začala jesť viac psylium a menej mlieka Oô už mám väčšinou len bolesť a kŕče a nie hnačky, jeeesss :D

Marsmeloun

podla toho čo píšeš.... možes to mať este z chrbtice ... ale vyzera to skor na psychosomatické problémy ... ked ti nezistili nič organické .. su to urcite psychické bolesti .. a tie sa presne poväčšine prejavu ako si napísala

baba radi

tak ale ja som reagovala len na ten jeden prispevok...a asi ked je v moci hlien tak to musi riesit s lekarmi nie?inak sa s toho nedostane-niekedy zv.byt niekde zapal a boli cela panva /myslim zapal oblasti panvy a podobne-aby si ma zasa nechytil za slovo/a to je jedno kde ci uz po zenskej stranke,po traviacej stranke boli cela panva a vsetko okolo...
a len tak mimochodom ked jej nasli v moci hlien uz mal lekar to davno nejak riesit...ci si myslis ze jej to prejde len tak?

martinmlm

Baba radi. Popcorn sa určite poteší každému príspevku, ale aspoň si prečítaj to, čo je napísané v zelenom poli:-) . A ak na sebe doktorov nechá robiť pokusy tak alergológii sa určite nevyhne.

angela85

ale s tym stresom, som raz citala ze ked je clovek v strese v tedy imunita a cely organizmus ide naplno a az potom ked ten stres prejde a telo vypne vtedy sa spustaju vsetky choroby. aj ja ked som mala po bakalary tak to islo so mnou dole vodou, no skor tie zenske problemy a nakoniec mi vyberali aj cystu
no ale to je trosku odveci
to len k tomu stresu
zevraj najviac chorob clovek ziska na dovolenke ci pocas volna