Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ake mate skusenosti s melatoninom??

Príspevok v téme: ake mate skusenosti s melatoninom??
squash

nemam problem so zaspavanim ja spim do 5 minut ale niekedy sa mi stava ze aj ked spim 8-10 hodin tak ked sa rano zobudim citim sa ako keby som spal 5 hodin. proste mam pocit ze moj spanok nie je kvalitny. tak som si vcera dal 2 tabletky melatoninu. odporucana davka je 1 tableta ale pre istotu som si dal dve. opitmalna davka je aj tak 3-9mg a dve tabletky su 6mg. a nemohol som ale pol hodinu zaspat a rano som sa dost skoro zobudil. tak som si dal dalsie 2 tabletky a po 2 hodinach som sa zobudil. raz som si pred spanim dal good night drink a rano som bol taky sviezy a super vyspany

uhlie

Kupovat melatonin je asi zbytocne. Ked si das pred spanim jeden-dva vlasske orechy, tak je to to iste.

Ja to mam tak, ze ked sa aj zle vyspim a do prace pridem ospaly, tak do pol hodiny ma v praci niekto tak naserie, ze som potom bdely a sviezi cely den.

doubledog

ja velmi tazko zaspavam (celkom bezne nezaspim niekolko desiatok minut), a po melatonine spim do 15 minut a velmi dobre sa vyspim.
takze mne to robi velmi dobre.

tiez su super rozne byliny, napr. madovka, valeriana ci levandula, ci uz ako caj, alebo ako vonny olej.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ake mate skusenosti s melatoninom?? - Fórum - ZDRAVIE.sk