Mozu sa jest surove sampiony?

weird_

acton, ani netvrdim, ze si veg.

bolo na margo tvojej otazky, sice adresovanej binghamovi, ze preco si mysli, ze tie zubne kazy suvisia s vegetarianstvom. tot vsio.

a moja mala poeticka vsuvka...to uz ponecham fantazii :)

ACTON

tazko sa s tebou diskutuje, nie som vegetarian, ani sa s tym vobec nestotoznujem, ani som to tu nijak nenaznacil, preto sa cudujem o com pises aj ostatny, pisal som ze sa to zvrtlo,
alebo zebi to niekto chcel nieka zvrtnut?
a to o tom zlate som nepochopil, kam s tym mieris...

weird_

acton, nic do seba nehadzem o_O

a ze sa ti zdam agresivna? mozno som temperamentna :D (mozno si precitlively ...)

inak to, ze kazivost zubov, okrem inych problemov, u vegetarianov stupa, je zname.
= nie je vsetko zlato, co sa blysti.

ACTON

preco si myslis ze sa mu pokazili zuby, preto ze bol vegetarian?
ako moze niekto napisat ze ma niekto uplnu pravdu? mas nobelovku? maestro bigham nobel, ked uz tak napis ze podla teba ma pravdu...
zrejme som o peknych par rokov vpredu, zvrtlo sa to tu na vegetarianov,vitarianov/rawfoodistov

weird, si agresivna, mala by si si davat pozor co do seba hades

bingham

weird...

mas uplnu pravdu

inak musim sa smiat...lebo mal som kolegu vegetariana a musel s tym prestat, pretoze sa mu strasne zacali kazit zuby...hlavne ze si myslel ako sa zdravo stravuje..., ale najlepsie sa clovek pouci na vlastnych chybach

weird_

tak moje vyjadrenie na vitarianov vnevztahuj na seba, ked sa ta to netyka... ci, moc by som chcela? nemusis byt uplny vegan, staci, ze tie blbosti aspon v teorii pokladas za spravne. to uz o tebe dost napoveda.

a co do toho pleties moju mamu? do tej rypat nemusim, prave mi vysmaza rezniky, nechcem ju rusit.

to co popisujes, ze sa v organizme deje, ked clovek zje =tepelne upravene maso= je, aby som sa aj ja polopate vyjadrila, dobre odveci
(aj ked hej, z evolucneho pohladu, je takato strava pre cloveka uplne noovum) #sarcasm

...az clovek nevie ci sa smiat alebo plakat.

ACTON

reagoval som na to co pisal, ze strava az tak moc neovplyvnuje zdravie,
cely cas piseme iba o surovej alebo tepelne upravenej strave, nie som nijaky vegan, doprajem si aj mc donald,
iba po lopate som objasnil co sa deje s nim ked konzumuje napr rezen, ked sa ti to nepaci chod si rypat do svojej mamky...

weird_

action a aku stravu konzumuje jeffito? vidis mu do taniera?

mne napriklad ovela viac ako ignoranti, idu na nervy *bohurovni* hlasatelia jedinej a univerzalnej pravdy o stravovani, typu vitariani/rawfoodisti. to uz ozaj rozum ostava stat nad zadubenostou.